Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatniej godziny
 2. FREZZZE

  [Pożegnanie] VeBe

  Narazie
 3. Dzisiaj
 4. Niemcio

  [Pożegnanie] VeBe

  Żegnaj😢
 5. Wczoraj
 6. Roberrt

  [Pożegnanie] VeBe

  Ale dni utrzymujemy walikoniku
 7. Pietrek9911

  Propozycje .

  Wiem, że nie jestem mile widzianym graczem tego serwera na jego forum jak i na samym serwerze aczkolwiek nie mogę patrzeć na to wszystko bo łza mi się w oku kręci, chodzi mi tutaj o liczbę graczy na serwerze która nie przekroczyła średnio 15 graczy w jednym dniu w przeciągu miesiąca. Dlatego chciałbym dać jakieś propozycje aby go bardziej zareklamować oraz "ulepszyć": - Szczególnie chciałbym zwrócić uwagę na podbijanie tego serwera na GOSETTI jest to w zupełności darmowe a daje na prawdę dużo, Jeżeli ktoś chce to może również trochę wpłacić aby podbić serwer jeszcze bardziej co wyjdzie na duży plus. Ja już to oczywiście zrobiłem. Także polecam. - Drugą sprawą jest wprowadzanie tych nowości na serwer które były opisywane w TYM temacie oczywiście tych które mogą być na prawdę na plus czyli propozycja numer 1, 2, 3. Są to propozycje na prawdę na plus i jakiekolwiek urozmaicenie a szczególnie te misje bo to jest urozmaicenie wprowadzane prosto do rozgrywki które ma zachęcić graczy do nawet codziennego wchodzenia na serwer. Nie wiem czy jest cokolwiek robione w celu wykonania tych propozycji ale na prawdę przydały by się one na ten serwer. - W GameTracker pozmieniać ważne linki na linki do CS4Frags a nie Słoneczny-Dust. To na tyle z moich propozycji na ten moment, mam nadzieję że społeczność tej sieci postara się aby serwer Base Builder miał z powrotem praktycznie full graczy jak było niegdyś. Zapraszam do dyskusji na ten temat, uwagi też mile widziane, sprawmy aby ten serwer przeżył Swoją drugą młodość!!
 8. filter

  [Pożegnanie] VeBe

  No to siema
 9. Maz1k

  [Pożegnanie] VeBe

  Narazie😓😓
 10. ExxoN

  [Pożegnanie] VeBe

  Ahoj Żołnierzu Wali koniu
 11. lil Siwy

  [Pożegnanie] VeBe

  Ema Ema mordo 3maj sie
 12. Bozenka

  [Pożegnanie] VeBe

  biblethump
 13. LaCuty

  [Pożegnanie] VeBe

  Trzymaj się zeamsone;((
 14. SPIRIT

  [Pożegnanie] VeBe

  Aruś papa
 15. Fliper

  [Pożegnanie] VeBe

  Dzięki mordo za te 2 lata, miło było cię poznać, 3maj się i powodzenia!
 16. kamileon

  [Pożegnanie] VeBe

  o kurcze, no bajo
 17. Shumitu

  [Pożegnanie] VeBe

  Hejka stulejka
 18. sneaky

  [Pożegnanie] VeBe

  Cześć
 19. smufi

  [Pożegnanie] VeBe

  No elo
 20. Blaze2

  [Pożegnanie] VeBe

  Papa, Aruś
 21. VeBe

  [Pożegnanie] VeBe

  Ogólnie bym tego nie pisał bo wiadomka że wbijam tu codziennie po rezygnacji z rang ale chciałem się już pożegnać, ponieważ kończę już z internetem i chcę się zająć czymś innym typu nauka, sport i praca. Dzięki wszystkim za te 2,5 roku spędzonego na sieci. Nie chce mi się oznaczać każdego po kolei bo jestem leniwy i mi się nie chce dlatego pisze takie krótkie pożegnanie xd. Do usłyszenia może kiedyś na tsku lub popisania na chatboxie. Pozdrawiam Arek "VeBe" Walikoniusz.
 22. Kicaii-.

  Hejo

  siema
 23. Kicaii-.

  Siema

  siema banned
 24. sneaky

  [Zlecenie] Tak dla beki

  @ NeXoL
 25. LaCuty

  [Praca] GalacticPro

  bjutiful
 26. Mysterious

  [Praca] GalacticPro

  ✘ Nick: Mysterious ✘ Wykonana praca: ✘ Wykorzystane tła, grafiki itp. w twojej pracy: Google Grafika / Mascot przerobiony przezemnie
 27. sneaky

  [Zlecenie] Maz1k

  @ Maz1k
 28. Godziu

  Siema

  Witam
 1. Pokaż więcej aktywności
×