Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Niemcio

  [Pożegnanie] VeBe

  Żegnaj😢
 3. Wczoraj
 4. Roberrt

  [Pożegnanie] VeBe

  Ale dni utrzymujemy walikoniku
 5. Pietrek9911

  Propozycje .

  Wiem, że nie jestem mile widzianym graczem tego serwera na jego forum jak i na samym serwerze aczkolwiek nie mogę patrzeć na to wszystko bo łza mi się w oku kręci, chodzi mi tutaj o liczbę graczy na serwerze która nie przekroczyła średnio 15 graczy w jednym dniu w przeciągu miesiąca. Dlatego chciałbym dać jakieś propozycje aby go bardziej zareklamować oraz "ulepszyć": - Szczególnie chciałbym zwrócić uwagę na podbijanie tego serwera na GOSETTI jest to w zupełności darmowe a daje na prawdę dużo, Jeżeli ktoś chce to może również trochę wpłacić aby podbić serwer jeszcze bardziej co wyjdzie na duży plus. Ja już to oczywiście zrobiłem. Także polecam. - Drugą sprawą jest wprowadzanie tych nowości na serwer które były opisywane w TYM temacie oczywiście tych które mogą być na prawdę na plus czyli propozycja numer 1, 2, 3. Są to propozycje na prawdę na plus i jakiekolwiek urozmaicenie a szczególnie te misje bo to jest urozmaicenie wprowadzane prosto do rozgrywki które ma zachęcić graczy do nawet codziennego wchodzenia na serwer. Nie wiem czy jest cokolwiek robione w celu wykonania tych propozycji ale na prawdę przydały by się one na ten serwer. - W GameTracker pozmieniać ważne linki na linki do CS4Frags a nie Słoneczny-Dust. To na tyle z moich propozycji na ten moment, mam nadzieję że społeczność tej sieci postara się aby serwer Base Builder miał z powrotem praktycznie full graczy jak było niegdyś. Zapraszam do dyskusji na ten temat, uwagi też mile widziane, sprawmy aby ten serwer przeżył Swoją drugą młodość!!
 6. filter

  [Pożegnanie] VeBe

  No to siema
 7. Maz1k

  [Pożegnanie] VeBe

  Narazie😓😓
 8. ExxoN

  [Pożegnanie] VeBe

  Ahoj Żołnierzu Wali koniu
 9. lil Siwy

  [Pożegnanie] VeBe

  Ema Ema mordo 3maj sie
 10. Bozenka

  [Pożegnanie] VeBe

  biblethump
 11. LaCuty

  [Pożegnanie] VeBe

  Trzymaj się zeamsone;((
 12. SPIRIT

  [Pożegnanie] VeBe

  Aruś papa
 13. Fliper

  [Pożegnanie] VeBe

  Dzięki mordo za te 2 lata, miło było cię poznać, 3maj się i powodzenia!
 14. kamileon

  [Pożegnanie] VeBe

  o kurcze, no bajo
 15. Shumitu

  [Pożegnanie] VeBe

  Hejka stulejka
 16. sneaky

  [Pożegnanie] VeBe

  Cześć
 17. smufi

  [Pożegnanie] VeBe

  No elo
 18. Blaze2

  [Pożegnanie] VeBe

  Papa, Aruś
 19. VeBe

  [Pożegnanie] VeBe

  Ogólnie bym tego nie pisał bo wiadomka że wbijam tu codziennie po rezygnacji z rang ale chciałem się już pożegnać, ponieważ kończę już z internetem i chcę się zająć czymś innym typu nauka, sport i praca. Dzięki wszystkim za te 2,5 roku spędzonego na sieci. Nie chce mi się oznaczać każdego po kolei bo jestem leniwy i mi się nie chce dlatego pisze takie krótkie pożegnanie xd. Do usłyszenia może kiedyś na tsku lub popisania na chatboxie. Pozdrawiam Arek "VeBe" Walikoniusz.
 20. Kicaii-.

  Hejo

  siema
 21. Kicaii-.

  Siema

  siema banned
 22. sneaky

  [Zlecenie] Tak dla beki

  @ NeXoL
 23. LaCuty

  [Praca] GalacticPro

  bjutiful
 24. Mysterious

  [Praca] GalacticPro

  ✘ Nick: Mysterious ✘ Wykonana praca: ✘ Wykorzystane tła, grafiki itp. w twojej pracy: Google Grafika / Mascot przerobiony przezemnie
 25. sneaky

  [Zlecenie] Maz1k

  @ Maz1k
 26. Godziu

  Siema

  Witam
 27. Godziu

  Hejo

  Siemanko
 1. Pokaż więcej aktywności
×