Skocz do zawartości


KimPix

Redaktor
 • Zawartość

  451
 • Wpisów na Chatboxie

  2 143
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Muzyka Profilowa

Ostatnia wygrana KimPix w Rankingu w dniu 26 Marca 2018

KimPix posiada najczęściej lubianą zawartość!

O KimPix

 • Tytuł
  Wybitny Mistrzowski Obrońca
 • Inne grupy VIP
 • Urodziny 2004.12.04

Informacje

 • Imię
  Kamil
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Ulubiony Mod
  Niuq
 • PC
  Windows 10

Kontakt

 • Steam
  KimPix
 • Snapchat
  kimpixelek
 • Instagram
  kimpixelek_

Ostatnie wizyty

2 584 wyświetleń profilu
 1. KimPix

  Witam

  Siema bezimienny biznesmenie!
 2. KimPix

  Kartka z kalendarza #39

  Imieniny: Ildefons, Rajmund, Rajmunda, Agatangel, Akwila, Anicet, Aniceta, Bartłomiej, Bernard, Daniel, Emerencja, Filip, Henryk, Jan, Klemens, Konstanty, Łukasz, Maksym, Maria, Michał, Onufry, Sewerian, Uniemir, Wincenty, Wrocsława Słońce Brzask o 06:48 Wsch. Sł. o 07:26 Zenit o 11:47 Zach. Sł. o 16:08 Zmierzch o 16:46 Księżyc Zach. Księżyca o 9:00 Wsch. Księżyca o 19:14 Cytat Dnia: „Nie wys­tar­czy po­kochać, trze­ba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i prze­nieść ją przez całe życie.” - Konstanty Ildefons Gałczyński Nietypowe święta: - Dzień Najbardziej Kochanych - Dzień Pisma Ręcznego - Dzień bez Opakowań Foliowych Suchar Dnia: - Pan ma krzywe nogi od małego? - Nie, od kolan. Pogoda na dziś: Wydarzenia: 1. 1912 – W Hadze podpisano pierwszy międzynarodowy traktat dotyczący handlu opium. 2. 1973 – Na islandzkiej wyspie Heimaey doszło do erupcji wulkanu Eldfell. 3. 1831 – Ustanowiono flagę Belgii. 4. 1719 – Utworzono księstwo Liechtenstein. 5. 1953 – Telewizja Polska rozpoczęła regularne nadawanie programu.
 3. KimPix

  Podgląd tematu

  Można to dodać, chodź bez tego by się obeszło. Jak tworzymy temat to bardzo się on nie różni od tego co będzie opublikowane i jak się trochę takich tematów doda to się wie jak to będzie wyglądało po publikacji.
 4. Co to jest Bukkit? Bukkit - zmodyfikowany silnik, który jest najczęściej używany do tworzenia serwerów. Powstał w celu zamiany hey0's Mod. Na tym silniku można w łatwy sposób dodawać i konfigurować pluginy. Wielkie i popularne serwery również posiadają silnik Bukkit, który daje mnóstwo zabezpieczeń przed hackerami oraz w łatwy sposób urozmaica i ulepsza grę. Co jest potrzebne do pisania pluginów? - Program w którym ten plugin napiszemy (ja będę korzystał z eclipse https://www.eclipse.org/, ale można też z np. intellij idea https://www.jetbrains.com/idea/) - Silnik pod który będziemy pisać pluginy (będę korzystał ze spigota https://www.spigotmc.org/, ale pod craftbukkit jest tak samo) - JRE - https://www.oracle.com/technetwork/java/javase/downloads/jre8-downloads-2133155.html - JDK - https://www.oracle.com/technetwork/java/javase/downloads/index.html Instalacji eclipse nie będę pokazywał - każdy powinien dać sobie z tym rade. Tak na początku powinien wyglądać nasz ekran po odpaleniu programu. Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić jest stworzenie nowego projektu. Aby to zrobić trzeba kliknąć File->new->JavaProject Otworzy nam się nowe okno W "Project name" wpisujemy nazwę swojego pluginu. W "Use an exucution environment JRE:" wybieramy wersje javy. Zasada jest taka, że pluginy ze starej wersji Javy zadziałają na nowej np. Plugin pod 1.6 zadziała na serwerze z 1.7 Plugin pod 1.7 nie zadziała na serwerze z 1.6 Pojawi nam się kolejne okienko, w którym przechodzimy do "Libraries": Klikamy "Add External JARs..." i wybieramy naszego Spigota/Bukkita. Przechodzimy teraz do "Order and Export" i ustawiamy za pomocą przycisków "Up" / "Down" kolejność plików: - SRC - JRE - Spigot/Bukkit i na końcu klikamy "Finish" Po lewej stronie w "Packet Explorer" rozwijamy nasz projekt i klikamy PPM na "src" i wybieramy new->Package W "name" wpisujemy: "me.NASZ_NICK.NAZWA_PLUGINU" i zatwierdzamy Teraz w Packet Explorer'rze klikamy na nasz nowy pakiet (taki kartonik) i klikamy PPM new->Class W "name" wpisujemy "Main", żeby to była nasza główna klasa. Automatycznie nasza klasa powinna nam się otworzyć i uzupełnić podstawowymi rzeczami: package me.NICK.PLUGIN; public class Main { } I tak utworzyliśmy nasz pierwszy plugin! W następnym poradniku już będziemy coś pisać w nim i wgramy na serwer!
 5. KimPix

  Zagadka dnia #4

  6 Za proste
 6. KimPix

  Kartka z kalendarza #38

  Dzisiaj mamy 22 Stycznia - Dzień Dziadka ❤ Imieniny: Anastazy, Wincenty oraz Dobromysł, Dominik, Dorian, Gaudencjusz, Gaudenty, Jutrogost, Kasandra, Laura, Mateusz, Sulisław, Uriel Sto Lat! Słońce Brzask o 06:49 Wsch. Sł. o 07:27 Zenit o 11:47 Zach. Sł. o 16:07 Zmierzch o 16:45 Księżyc Zach. Księżyca o 8:26 Wsch. Księżyca o 17:49 Cytat dnia: „Miłość kpi sobie z rozsądku. I w tym jej urok i piękno.” - Andrzej Sapkowski Suchar dnia: Jak nazywa się facet, który zabił żonę? - Żonkil Wydarzenia: 1. 1999 – Sejm RP przyjął ustawę o ochronie informacji niejawnych. 2. 2010 – Trzęsienie ziemi o sile 4,7 stopnia w skali Richtera z epicentrum w okolicy Pajęczna. 3. 1863 – Wybuchło powstanie styczniowe. 4. 1968 – NASA wystrzeliła bezzałogowy statek kosmiczny Apollo 5. 5. 1349 – Około 400 Żydów oskarżanych o wywołanie epidemii czarnej śmierci zginęło w pogromie w niemieckim mieście Spira.
×