Skocz do zawartości

Rakuuuś ^v^

Pomocnik
 • Zawartość

  194
 • Wpisów na Chatboxie

  23
 • Darowizna

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Muzyka Profilowa

6 obserwujących

O Rakuuuś ^v^

 • Tytuł
  Sierżant
 • Inne grupy Multi Admin CS:GO

Informacje dodatkowe

 • Imię
  Jakub
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Platforma
  Steam
 • Ulubiony Mod
  TTT, DR+K, JB#1

Ostatnie wizyty

817 wyświetleń profilu
 1. Rakuuuś ^v^

  [Odrzucone]Jak nie JM To może UBT? Jazda Podanko

  Powiem ci tak Siłi! Ja bym był na nie? Oczywiście że na tak! +++++++++++Dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo na sieci jak te uuu w słowie "długo" + Posty + Zaufanie bo według mnie jest. + Grał na cheatach + Spoczko mordeczka Ogólnie to powodzenia SIŁI! UDA CI SIĘ!! ❤️
 2. Rakuuuś ^v^

  [Propozycja]

  Jestem na nie. Tak jak powiedział @ Kresek ludzie nie lubiący danej osoby będą robić ustawki i ciągle ta osoba będzie miała muta czy kicka. Od tego są multi admini. Wystarczy że napiszesz na sb jaki serwer a jakiś [email protected] napewno przyjdzie jak zobaczy co napisałeś na ShoutBoxie.
 3. Rakuuuś ^v^

  [Odrzucone]Podanie na UBT

  Na tak! +Zaufanie + Wiek (już można uznać że 16 bo rocznikowo jest!) +SB + Grał na cheatach.
 4. Wymagania: - Minimum 16 lat: ✓ - Minimum 100 sensownych postów na forum: ✓ - Konto minimum 7 dni: ✓ - Znajomość SourceModa i AMXModa: ✓ - Posiadanie Admina na jednym z serwerów Sieci: ✓ - Przegrane trzeba mieć minimum 20 godzin na połowie z serwerów CS-4FRAGS: ✓/ × - Doświadczenie: ✓ - Znajomość Regulaminu: ✓ - Zaufanie od Administracji: Chyba jest ale nie mi to oceniać - Dobra ortografia i interpunkcja: ✓ - Brak konfliktów: ✓ - Branie udziału w życiu forum: ✓ - Brak warnów na koncie: ✓ Wzór: ✘ Imię: Jakub ✘ Wiek: 16! ✘ Nick z gry: Rakuuuś ^v^ ✘ SteamID: STEAM_1:0:166782406 ✘ Doświadczenie: Moim zdaniem, jest gdyż posiadam już admina na 2 serwerach naszej sieci i opiekuna na serwerze PropHunt ✘ Składka [TAK/NIE]: TAK!!! ✘ Dlaczego Ty: Jestem już ponad roczek na sieci i chciałbym bardzo pomoć administratorom w ogarnianiu serwerów. Zaczęło się lato a wraz z tym wakacje i będę miał dużo czasu żeby grać w gry komputerowe. ✘ Coś o sobie (min. 10 zdań): Mam na imię Jakub. Mam 16 lat. Dzisiaj tj. 22 czerwca 2018 roku zostałem absolwentem gimnazjum. Mieszkam w małym mieście Kościan przy Poznaniu. Chciałbym się dostać do LO w mojej miejscowości na kierunek Matematyczno-informatyczny. Wybrałem ten kierunek ponieważ interesuję się komputerami i staram się tą pasję rozwijać. Lubię również jeździć na żużel oraz kibicować Polsce jak gra ona jakiś ważny mecz. Moimi ulubionymi sportami są Piłka Nożna, siatkówka i Koszykówka. Interesuje się też motoryzacją. W wieku 18 lat planuję sobie kupić crossa lub enduro, lecz na razie to tylko marzenia. ✘ Godziny pobytu na serwerach: W tygodniu w godzinach popołudniowych. W weekendy w sumie też. Niżej rozpiska: Poniedziałek 14.00-20,00 no może 21,00 Wtorek 13.00-21.00 Środa 13.30-20.00 Czwartek 12.00-21.00 Piątek 13.00-22.00 Sobota 13.00-22.00 Niedziela 14.00-21.00 ✘ Znajomość regulaminu serwerów [TAK/NIE]: TAK!! ✘ Znajomość AMXMod i SourceMod [1/10]: 7 @ Jakubuś spoko xd ale pamiętaj że inne serwery też ważne!
×