Skocz do zawartości
Eripuś ^v^

[Negatywnie][Skarga] CastieL

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: NOELOOO

Nick oskarżonego: [Moderator] CastieL

Data i godzina zdarzenia: Od dłuższego czasu

Dokładny opis sytuacji: Moderator Castiel od dłuższego czasu (około 3-4 miesiące) nic nie wnosi na forum, nie udziela się w tematach, nie widać aby moderował jakąś zawartość itd. Jednym słowem nie wywiązuje się ze swoich obowiązki moderatora (obowiązki są zawarte w linku obok: TUTAJ . ostatnimi czasu, również nie widuję go na forum, ale to są tylko moje poglądy na ten temat, bo może być tak, ze kiedy ja wchodzę na forum to On wychodzi i się mijamy. casiel jednyne co zrobił na sieci w ostatnich miesiącach to napisanie kilka razy: "cześć" na shoutbox'ie. Większość moderatorów ma dużo do roboty np. Fliper - zamyka tematy i pilnuje aby użytkownicy forum przestrzegali regulaminu, Pimpuś - wspiera forum od strony panelu ACP i zdolnośc obslugiwania go, derkuz - robi co w jego moc ab a forum panowała przyjazna atmosfera,a w chwilach kiedy potrzebuję pomocy z wielką chęcią ją otrzymuje właśnie od niego. Byłem nie raz świadkiem sytuacji kiedy Castiel odmawia pomoc jednemu z członków moderacji forum. Zdażało się również, ze osoba wyżej wymieniona po wejściu na TeamSpeak3 obrażała innych. Castiel ostatnimi czasy nie popisał się również chęcią pomocy moderatorom/użytkownikom forum.

Dowody (ssy, filmy itd.): Wszystko widać na forum 

EDIT#1

- Ta nieobecność była napisana później i była do 13.11.2017, więc kogo Ty chcesz oszukać? Samego siebie?

EDIT#2

Napisałeś kolejną nieobecność czyli poprzednia była już nie ważna :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A więc tak:

Co ja mam się ścigać z modami po to, aby zamknąć jakiś temat? xD Co do wspomnianej obrazy.. Jestem osobą, która się zazwyczaj wyzywa dla śmiechu z drugą osobą. Zazwyczaj to mody+ bawią się ze mną w różne muty, wyzwiska etc. na kanale więc tylko wtedy zazwyczaj mi się zdarzy. Więc błagam Cię człowieku nie wypisuj bzdur, że niby kogoś obrażam w dodatku bez powodu, bo tak to zabrzmiało. Proszę wymień mi osobę z moderacji, której odmówiłem pomocy? O ile pamiętam to odmówiłem jedynie dwa razy (bodajże dwa) @Pimpuś ^v^, ponieważ mam też życie prywatne i nie zawsze mogę w czymś pomóc i akurat trafiło się tak, że byłem w tych momentach zajęty. Na forum wchodzę 5 razy dziennie, więc widzę, że musimy się mijać. Powiedz mi, jeśli by mieli "dużo" do roboty nie sądzisz, iż by wtedy napisali do jakiegoś moda czy może to zrobić, bo oni są, że tak powiem "zajechani"? + do tego nie dziw się, iż osoby wyżej wspomniane więcej robią na ten moment ode mnie, ponieważ kończę szkołę codziennie ok. 19 i o 20 z kawałkiem jestem w domu oraz jak na ten moment jestem bez telefonu, a to na nim najwięcej działałem, ale z resztą wie to chyba administracja. A od wczoraj zaczęły się ferie, co jest równoznaczne z większym przebywaniem moim na forum czyt. działaniem na nim. Do tego zapomniałem wspomnieć, iż z drużyną przygotowujemy się do Mistrzostw Polski rocznika 99', za niedługo już on dobiegnie końca. (Niżej dam temat do przyjętej mojej nieobecności spowodowanej właśnie tymi przygotowaniami) 

Moja nieobecność

Edit;

To mój drogi był wyjazd na zwyczajny turniej do Gdańska, gdzie zresztą spotkałem się tam z @Ciupuś ^v^.

Jak już to nieważna*, druga nieobecność była napisana w celu poinformowania, że na forum mnie nie będzie W OGÓLE na te parę dni turnieju. 

W takim razie @BIZU powiedz mi po co w ogóle się w tej skardze wypowiadasz w tym momencie skoro werdytku i tak nie podejmujesz?

Gdybym się nie interesował siecią to bym kompletnie olał sprawę i bym nawet na nią nie wchodził. O wprowadzaniu na sieć się nie będę wypowiadać, bo każdy kto ma coś w głowie wie, że się starałem przy jakiejkolwiek robocie, a na razie tego nie robię z wyżej wymienionych powodów. Więcej nie chcę mi się odpowiadać, czekam tylko na werdykt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
UB Team

Z mojego punktu widzenia @CastieL napisałeś 2 nieobecności Omg liczy się ta druga ;) Czyli dawno się skończyła heh moim zdanie @GeForce niech zadecyduje co z tobą trzeba zrobić. Staż który masz na tym forum jest bardzo długi nie mogę w to uwierzyć jak można być takim Debil.. żeby pisać nieobecność a następnie drugą nieobecność. 

@CastieL Bo mogę i się interesuje tą siecią nie to co ty. Po co nam Moderator który nic nie wnoś na sieć. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Administrator

Po krótkiej rozmowie z @CastieL stwierdziliśmy wspólnie, że skarga zostaje rozpatrzona i traci on rangę, ale TRACI JĄ Z WŁASNEJ WOLI (czyli w skrócie z niej rezygnuje), a nie z powodu skargi!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Administrator

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Twoja skarga została rozpatrzona negatywnie !

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W dużym skrócie.. Wasze zachowanie to śmiech na sali, wiedziałem, że community tej sieci upadało już dawno temu, ale dziś mogę zarówno ja. jak i każda osoba, która wejdzie na forum stwierdzić, że upadło.

Nie rozumiem dlaczego traktujecie tą sieć jako pracę, obowiązek czy cokolwiek pod to.. To miała być jedynie zabawa! Każdy po kolei traktuje to jak 2 życie, nie ukrywam, że trochę mnie ten fakt przeraża.. 

Moderator nie jest robotem, nie zawsze można kontrolować wszystko, a nawet jeśli.. Jest to zaufany człowiek administracji, wiem, że w przypadku, kiedy poprosił bym go o pomoc dostał bym ją od ręki (oczywiście w miarę możliwości..)

Nie wiem co się stało z tą siecią, każdy na każdego wjeżdża, "gangi" zaczęły się tworzyć już spory czas temu. Nie podoba mi się to i obiecuję, że mnie też tutaj za niedługo nie zobaczycie, mam dosyć starań wkładanych w tą sieć, ogrom kodu, który napisałem i nerwy zjedzone na pracy z ludźmi.

Kończę update serwerów, odciążam geforce, dogadam szczegóły dot. dzierżawy sklepu oraz pluginów i spadam, było miło, dzięki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.