Skocz do zawartości
MasterOfPyro

Nieobecność/Zawieszenie Mastera

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MasterOfPyro

Nieobecność od: Jutra

Nieobecność do: Napisania wszystkich egzaminów maturalnych w Maju.

Powód:

Matury to jest powiedzmy jeden z głównych powodów.  Jednak jest jeszcze jeden powód, o którym osoby, które mają wiedzieć wiedzą. Podpowiem tylko, że są to zabawy w ddosowanie strony cs4frags na moje Ip itp. Nie mam po prostu czasu na idiotyczne zabawy. Jak wiadomo, pełniąc jakąś wyższą funkcję na sieci spotyka się z bólem dupy różnych osób w około, które po prostu przeżera zawiść i zazdrość. Ja z tym doskonale sobię radzę jednak w tym okresie nie mam najzwyczajniej czasu na walkę z tymi osobami, chciałem sobie zwyczajnie pograć i zająć się serwerem ale nie da rady narazie. Zastanawiałem się czy napisać rezygnację ale mam nadzieję, że taka długa nieobecność zostanie mi przyjęta, bo jednak chciałbym jeszcze powrócić na serwer ale w odpowiednim czasie. (Po maturach). Oczywiście wiem, że moje odejście na taki długi okres bardzo zaszkodzi serwerowi i jego klimatowi, który tam wprowadziłem. Także jak by tam się wszystko posypało, poczekajcie aż wrócę i ja się nim zajmę na nowo. Na koniec chciałbym napisać, że to nie będzie nieobecność serwerowa tylko także od Csa, Steam jak i Forum. W takich rzeczach jestem zawsze konsekwentny w przeciwieństwie do niektórych. Także trzymajcie się wszyscy, i w miarę możliowści zajmijcie się serwerem aby wszystko utrzymać w działaniu tak jak jest teraz. 

Pozdrawiam Master :B

Ps. Mam nadzieję, że spotkamy się w marcu na Iemie, kontakt będę miał z @Ciupuś ^v^, także będę wiedział wszystko co i jak. :3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Junior Admin

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora  lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Nieobecność jak najbardziej przyjęta!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.