Skocz do zawartości

Raa

[Odrzucone][Podanie] Raa

Rekomendowane odpowiedzi

Co do wymagań, to ostatnio zaniedbałem: "Dobry kontakt z użytkownikami.". A reszta się zgadza ;)

Imię: Jakub Kuba (Kuba)

Kontakt: Facebook, teamspeak3, steam, gg XD, snapchat

Twój Unique ID: HEATlDQlQrR83R0b3y9dN3pSqzY=

Dlaczego własnie chcesz u nas być Administratorem: Widzę siebie w tej roli :)

Ile czasu będziesz spędzał na TS3?: Poniedziałek-Piątek 5 godzin, w weekendy często wychodzę, więc rzadziej, ale jak będzie coś ważnego, to mogę wejść, chociażby na telefonie ;) 

Czy posiadasz/posiadałeś admina na innym TS3?: Tak

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 10

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Technik na poprzednim, jeszcze aktywnym ts3, Były właściciel oraz admin kilku innych mniejszych/większych serwerów ts3 w Polsce, 

Coś o sobie: No to większość mnie zna, ale napisze dla osób które mnie mniej/w ogóle nie znają. Mam na imię Kuba, jak napisałem, już niedługo będę pełnoletni. TeamSpeak3 to było moje hobby, dopieszczałem jak sunie. Lecz wszystko się kiedyś kończy, no i ja się skończyłem, Siri/Cyranik/FTG zajmował się wszystkimi obowiązkami Techika, a ja byłem Adminem z prawami Technika. Jestem z Warmii, polecam piękne miejsca mamy. Ostatnimi czasami zaniedbałem moje stosunki ze społecznością 4fragsa, a przynajmniej ja tak sądze. Jak dacie mi szanse, to na nowym serwerze będę wywiązywał się z moich obowiązków w 98%, chociaż wiem, że aktualni CEO Teamspeaka, mają o mnie słabą opinie. Jak przeczytałeś/aś całe to props dla Ciebie. Z Fartem

edit;

@ FREZZZE Tak, od kiedy Siri wrócił to robił wszystko, nie oszukujmy się. Ale to nie oznacza, że ja nie potrafię. Ja robiłem z polecenia, a Siri sam wychodził z inicjatywą, żeby coś zmienić/dodać. Proszę mi nie mówić, że jako Technik nic nie robiłem ;).

Rzadko mnie widujesz na serwerze, bo siedze/siedziałem na starym serwerze, który jest jeszcze aktywny ;)

@ TerroR Skoro napisałeś, że zaniedbuje (zaniedbywałem) swoje obowiązki, to po co też napisałeś, że: "Siedze na ts3 i nic więcej, wiec bez rangi tez możesz sobie posiedzieć" i "Na zebrania się nie wstawiasz". Skoro to były moje obowiązki? Co do aktywności na forum, to jestem często, tylko nie wypowiadam się, jeśli nie muszę, bo nie zależy mi na dużej ilości postów. Nie widzisz we mnie żadnych plusów, że napisałeś tylko wady? Jak rozpiszesz jedną wadą, na 3 mniejsze, to pomaga Ci jedynie wizualnie Dominiku ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Moderator

Ja jestem na tak :)

doświadczenie

dobra morda

pomocny

Jak coś mu się chce to potrafi, a skoro się zobowiązuje, że będzie aktywny to powinien otrzymać szansę

- ostatnia aktywność

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem na Tak i wsumie to śmiech na sali oskarżenie Ciebie o nic nie robienie 

+Wiek

+Długo na sieci

+Doswiadczenie

+Zaufanie

+Jedna z normalniejszych osób na tej sieci

-Zaniednales bardzo stosunki z użytkownikami na ts3 jednak liczę, że postarasz się je poprawić 

Jesteś jedną z osób z wyższej administracji którą jako pierwsza zauważyłem na tej sieci, taki szczególik. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jasne, że na tak

+Wiek

+Doświadczenie

+Zaufany

+Pomocny

+Miły

+Długo na sieci

+Znajomość TS3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na nie 

Zabiedbujesz swoje obowiązki 

Siedzisz na ts3 i nic więcej, wiec bez rangi tez możesz sobie posiedzieć 

Na forum tez cię ledwo co widać

Na zebrania się nie wstawiasz 

Myśle, ze danie ci kolejnej szansy na tym stanowisku było, by głupota..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Raa jest jedną z bardziej ogarniętych osób więc skoro mówi, że się poprawi to ja mu dam szansę, co prawda jako technik robiłeś mało.., ale jeśli dajesz nam jasny przekaz, że się poprawisz i będziesz się wywiązać z obowiązków w 98% to jestem zdania, aby dać Ci szansę. Oczywiście również mam nadzieję, że poprawisz się z aktywnością na forum, mówisz że wypowiadasz się kiedy musisz, lecz moim zdaniem powinieneś chociaż w minimalny sposób brać udział w życiu forum, choć minimalny, bo potem robią się niepotrzebne opinię na różne tematy. Podsumowując Raa, jestem na tak :) Życzę powodzenia! 

+ wiek

+ umiejętności 

- ostatnio zaniedbałeś się zarówno na forum jak i na ts

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Odrzucone!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.