Skocz do zawartości
NiuQ GoD ✩♫ ❤Hinata❤

[Odrzucone]Podanie na posadę Junior Moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Imię:

Arek, Aruś, Arkadiusz (Arek)

✘ Nick: 

NiuQ Mendokuse✩♫ Dattebayo

✘ Wiek:

18 w listopadzie

✘ Znajomość silnika IPS:

Kręcę się w okolicach 5-6.

✘ Dlaczego właśnie Ty:

Ponieważ jestem jedną z najaktywniejszych osób na forum, spędzam tutaj dużo czasu o czym każdy wie. Bardzo dobrze znam regulamin i staram się go przestrzegać, a także "pilnować" użytkowników forum, aby nie złamali danych punktów regulaminu. Uważam się za osobę pomocną, staram się pomóc każdemu, kto potrzebuje pomocy na forum i myślę, że bardzo często mi się to udaje. Moja osoba wywiązuje się w 100% ze wszystkich obowiązków, które posiada lub też posiadała i nie powinno być na to żadnych wątpliwości. Posiadam bardzo duży dystans do świata, dzięki czemu lubię sam siebie "opluć", lecz działa to także w drugą stronę :D. Moja interpunkcja oraz ortografia są nienaganne, także nie można mi zarzucić większych błędów etc. Uważam, że nie jestem zbyt konfliktowy (jeden konflikt, zresztą zażegnany, niczego nie oznacza), a wręcz przeciwnie. Myślę, że jestem osobą przyjazną na swój sposób, godną zaufania. Mogą to w szczególności potwierdzić osoby, które spędzają dużo czasu na Deathrunie czy też użytkownicy regularnie spoglądające na ShoutBox'a. 

✘ Coś o sobie (min. 10 zdań):

Zacznijmy od tego, że mam na imię Arek, mieszkam na Podkarpaciu w okolicach Przemyśla. Uczęszczam do Technikum, a dokładnie do Zespołu Szkól Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu na profil Teleinformatyka. 

Na co dzień lubię sobie oczywiście pograć w różne gry na komputerze, typu Cs 1.6, bądź GO. Lubię również takie tytuły jak Devil May Cry, The Walking Dead, Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 itd.

Jestem też osobą ćwiczącą/trenującą. Otóż od około 9 lat trenuję piłkę nożną w klubie. Występuję obecnie w A-klasowym klubie (w drużynie seniorów) z takiego powodu, że znajduję się w takim położeniu, że ciężko u mnie z dojazdem do miejscowości, gdzie są kluby znajdujące się w wyższych ligach, lecz 2 lata temu grałem w juniorach w 1 lidze podkarpackiej (Seniorzy 3 liga).

Oprócz piłki nożnej lubię także grać w siatkówkę. Pomimo mojego niezbyt dużego wzrostu (173 cm) radzę sobie moim zdaniem w miarę dobrze, grając z tymi "większymi" i trenującymi ten sport.

Sympatią darzę także biegi sprinterskie, gdyż jestem osobą szybką, oraz uwielbiam rywalizację.

Nie ważne czy jestem na jakimś turnieju, czy towarzysko lub też z kolegami, to zawsze pomimo wszystkiego, za wszelką cenę chcę wygrać. Nie pozwalam sobie na odpuszczenie, przegranie w różnych rywalizacjach, czy to sportowych czy e-sportowych.

Moimi ulubionymi kolorami są: zielony, niebieski oraz fioletowy.

Słucham teoretycznie wszystkich gatunków muzyki oprócz polskiego rapu, hip-hopu. 

W wolnym czasie lubię także pooglądać anime typu Naruto, Naruto Shippuden, Dragon Ball etc. Zamierzam także pooglądać wiele innych tytułów polecanych przez użytkowników forum (za co im dziękuję).

✘ Znajomość regulaminu [TAK/NIE]:

TAK

Nie chciałem nakładać na was ciężaru czytania długiego tekstu, ponieważ moje ostatnie podanie było bardzo obszerne, a nie chciałem się powtarzać. Wystarczyło, że przeczytaliście tamto :pepe:. Mam nadzieję, że to nie jest za krótkie :/.

Co do tych "spin". Ja napisałem przeprosiny, nikogo publicznie nie obrażam, nie najeżdżam, nie propaguję nienawiści do poszczególnych osób także nie wiem o co wam chodzi. Nie lubię się z niektórymi osobami i tyle, czy to ma przekreślić moje szanse na Junior moderatora? Trochę śmieszne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na nie

- nie lubie

- znowu to samo podanie? lol

- chec rang

- za malo sie rozpisales

- 3 raz piszesz podanie?

- sa dramy

- Toksyczny

- Wywyzsza sie

Nie chciałem nakładać na was ciężaru czytania długiego tekstu, ponieważ moje ostatnie wypowiedzenie było bardzo obszerne, a nie chciałem się powtarzać. Wystarczyło, że przeczytaliście tamto :pepe:. Mam nadzieję, że to nie jest za krótkie :/.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

Na Tak :]
+zaufany
+bardzo aktywny
+odpowiedzialny
+doświadczony 
+podanko

+wiek

Jak najbardziej odpowiednia osoba na to stanowisko, argumenty pokroju lecenia na rangę, czy wywyższania się są troszkę śmieszne xD
elko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
UB Team

Oczywiście, że na TAK
+Wiek
+Miły
+Pomocny
+Zaufany
+Nie prosi aby inni dawali mu na TAK
+Podanie ładne, czytelne
+Doświadczenie 

@ FTG Uspokój swój "gang" bo przestało to już być zabawne :pepe:
Spinacie się do niego swoją "grupką" bez powodu X D. Trochę żałosne bo nie wiem, czy zauważyliście, ale @ NiuQ Mendokus✩♫ Dattebayo od dłuższego czasu już nie ma raczej spin.
+ @ ParkereK ^v^ Jako były Junior Admin powinieneś się jakkolwiek zachowywać, argumenty "-za malo sie rozpisales" "-nie lubie cie" raczej nie są sensowne. Prawda @ Fliper?
Czekam na spam Wrrrr od twoich zimków, pozdro 600

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam ale pomimo pożegnania to napisze

Ponieważ według mnie @ NiuQ Mendokus✩♫ Dattebayo zasługuje na tą rangę

+Znajomość regulaminu

+Wiek

+Podanie

+aktywność

@ ParkereK ^v^

3 godziny temu, ParkereK ^v^ napisał:

na nie

- nie lubie

Czy to jest dobry argument odpowiedzią jest NIE

Niezależnie czy lubisz tą osobę czy nie masz wyrazić się obiektywnie a nie argumentem takiego pokroju.

3 godziny temu, FTG napisał:

Sory ale na NIE
- Gadasz na mnie że lecę na rangę a sam raz rezygnujesz z wszystkich rang a nagle składasz już swoje 3 podanie [1 odrzucone przez właściciela a 1 usunięte przez moderatora...] 

@ FTG a więc tak leci na rangi taaa... 

Wiesz jeżeli zależy mu na tej randze bo chce się lepiej wykazać to to zrobi po co rezygnował z UBT? Bo chciał wykazać się dla innych na lepszej randze pomimo, że z UBT wywiązywał się doskonale, po za tym od kilku osób wiem co dzieje się na ts'ie bez Ciebie spokojnie wszyscy gadają z Niuqiem bez spiny wchodzisz wielka spina ogarnij się. @ Kapitan Erip 107 

1 godzinę temu, Kapitan Erip 107 napisał:

@ FTG Uspokój swój "gang" bo przestało to już być zabawne :pepe:

Ma rację uspokój gang.

Zapraszam do minusowania od twojego gangu @ FTG

@ FTG "pograj jeszcze z miesiąc dwa"? Ej ale zapomniałeś o swojej aktywności c'nie? Wiesz jak poleciałeś na inną sieć dla rangi to ciekawe kto leciał na rangę...Ale jak to możliwe przecież chyba ktoś leciał na rangi...

@ FTG na ts'a nie wchodze zapraszam na priv forum napisz wszystko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również na tak

+Spoko mordka

+Można zaufać 

+/- IPS

+Jako ubt świetnie się sprawował 

//edit 

Te argumenty, że ludzie lecą na rangi xD Przeciez  Niuq na każdej roli jaką ma/miał dobrze się sprawował więc wątpię, że leci na rangi skoro się angażował/angażuje w każdą rangę jaką posiada/posiadał. Tak samo jest w przypadku @ FTG Jako technik ts3 robi bardzo dużo tak samo jak kiedyś miał ubt też sie mocno angażował w tą rangę, więc można zaufać im obydwu, bo można sie po nich spodziewać, że nie zawiodą. Więc te pisanie, że ktoś leci na rangi na prawdę nie raz są pod złymi podaniami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

Jestem na Tak

+ staranne podanie

+ pomocny

+ miły

+ sympatyczny ( jak pisałem mu na pw o sygnaturke i avatara na forum to bez spiny zrobił to w 30 min i to jak zajebiście oceniajcie sami )

+ Aktywny aż zanadto

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiscie ze na tak

+ Aktywność

+ Zajmuje się forum (jak i deathrunem)

+ miły

+ wiek

Wasza cała nagonka na @ NiuQ Mendokus✩♫ Dattebayo'a jest troche irytująca specjalnie piszecie aby nie dostał tej rangi, a argumenty na zasadzie nie lubie cie sa zalosne :) Chłop sie stara i to widac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

NA TAK

Strasznie się stara, jest dosyć bardzo aktywny na forum 

+ Wiek

+/IPS

Mega sympatyczny

Jak dla mnie chłopak zasługuję na tą range, bo konkretnie widać, że mu zależy i ma jakieś tam ambicje i zapał do pracy to dlaczego ma nie dostać tej rangi właśnie przez Was? Na każdej randze jaką miał wykonywał kawał dobrej roboty.. Z waszej strony to wygląda trochę jak zazdrość. Nie rozumiem wogóle argumentu "lecisz na rangi". Śmieszne zachowanie jak na wasz wiek i doświadczenie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

hmmm miałem już się nie wypowiadać teraz w podaniach na JM ale tutaj się akurat wypowiem, @ ParkereK ^v^ i @FTG taka jest prawda że nie powiecie mi że kiedyś nie chcieliście wysokich rang na forum sorry że Siri do tego wróce ale sam poszedłeś za nią na inną sieć, rozumiem że chciałeś się rozwijać bo tutaj o ile dobrze pamiętam byłeś w UBT, a jakby nie było tam dostałeś taką szansę. Teraz jako Technik TS3 zrobiłeś dużo i za to również Cię szanuje.

@ ParkereK ^v^ Ty osiągnąłeś wysoką rangę na forum bo byłeś Junior Adminem sieci i rzetelnie wykonywałeś swoje obowiązki ale dawać komuś na NIE,  bo razem z twoimi znajomymi go nie lubicie? Jak dla mnie to jest głupie zachowanie, gdyż @ NiuQ Mendokus✩♫ Dattebayo jako członek UBT, Grafik i Redaktor wykonywał to co miał robić i to bardzo dobrze, więc myśle że warto dać takiej osobie szanse. @ ParkereK ^v^ powiedz mi też jedno kiedy ostatnio @ NiuQ Mendokus✩♫ Dattebayo się wywyższał? Najwidoczniej mało z nim ostanio gadałeś. Te wszystkie spiny nie są tylko ze strony @ NiuQ Mendokus✩♫ Dattebayo, lecz z każdej strony sporu i zamiast wyjaśnić to sobie wszystko na spokojnie na TS3 jak to zazwyczaj @FTG wykonujesz, to robicie teraz jakąś drame pod jego podaniem. Dodam jeszcze coś do argumentu @ ParkereK ^v^  "- za malo sie rozpisales" miało być 10 zdań o sobie, a jest nawet troszkę więcej. Żeby nie było no offence bo lubię każdego z was ale trochę już przesadzacie z tym wszystkim i tak teraz pewnie będzie gadanie na mnie ale szczerze mam to gdzieś. Co do samego podania jak to mówią do 3 razy sztuka.

Jestem na Tak

+Wiek

+Aktywność

+Rzetelne wykonywanie obowiązków

+Pomocny

+Zaufanie

+/- IPS

Powodzenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Moderator

na tak po kolezensku 

+WIEK

+Aktywność

+Zaufanie

+Nienaganna opinia jak miałeś inne rangi, z których się wywiązywałeś

Podejrzewam że nawet jeśli byś napisał to podanie za miesiąc, i tak byś dostał masowe nie od ekipy Siriego. No offence

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

A ja jestem na TAK

Rozmawiałem na TS3 wydaję się ogarnięty

Wiek jest w porządku 

Składasz 3 podanie to znaczy, że ci zależy 

Twoja aktywność na forum jest bardzo wysoka 

Posiadając inne rangi wywiązywałeś się z nich wzorowo 

Powodzenia ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

W sumie to nie da się nie zauważyć, że forum jest podzielone na 2 "teamy", jeden chce pogorszyć sytuacje drugiego i tak cały czas.

Troche słabo nie powiem, ale tak chyba już musi być w końcu on napisał 3 podanie na tą range i choć odczekał te 14 dni to i tak trzeba się przypier*olić, bo nie należy do naszego teamu.

Nie powiem sztos zachowanie i te argumenty dotyczące spin są useless bo oba teamy mają ze sobą spine to czemu wciąż mają rangi?

Tak nagle połowa osób z wyższymi rangami by je straciła bo jest jakaś bezsensowna spina. Jesteście większe dzieciaczki ode mnie, a jesteście (niektórzy) sporo starsi. Przeprosiny były to na ch*j dalej to ciągniecie?

Ale i tak pewnie nic one nie zmieniły bo spina była i wciąż jest i prawdopodobnie to się nie zmieni.

Co do tej chęci rang to nawet @ Pimpuś ^-^ pisał 3 podania na 1 posadę i nic złego z tego nie wyszło :).

Póki co @ ParkereK ^v^ mam wrażenie, że to ty się wywyższasz i te argumenty pokroju "nie lubie" też troche słabe.

Weźcie się wszyscy uspokójcie i wtedy składajcie podania elo

:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

NIE NIE NIE I jeszcze raz ymmm Nie.

-Ciągłe spiny z wieloma osobami

-trzeci raz to samo padanie XDD

-"namawianie innych osób do wypowiadania się w swoim podaniu"-Wnioskuje po tym iż 3 lub 4 nowo założone konta z jednym postem dały ci na Tak.(polecam zobaczyć poprzednie podania)

Jeżeli twoje podanie zostaje kolejny raz nie 1 nie 2 odrzucone to uświadom sobie że najwyraźniej nie zasługujesz na tą rangę.

Zyskaj zaufanie większości osób, nie namawiaj do wypowiedzi w podaniu i nie rób z siebie nie wiadomo kogo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tak, Na nie wszyscy mają inne zdanie. Spróbujcie się wszyscy ładnie i rzetelnie pogodzić a nie wprowadzacie nie miłą atmosfere swoimi kłótniami.

Moim zdaniem można dać szansę czyli okres próbny bez skarg itd itp.

+wiek

+/- ips

+aktywnośc

+nawet ogar typek

-podanie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

Na tak 

+ wiek 

+widac jak mu na tej randze zalezy 

+ aktywny 

+ dobrze wykonuje/wykonywał dobra ,,robotę,, 

PS: Wiem ze mnie nie było ten tydzien ale wydaje mi sie ze niuq zrozumiał swoje błedy i nie warto juz pchać tego teamy a agentach i tych całych spin 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.