Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Imię:

Arek

✘ Nick: 

♫✩NiuQ✩♫ ❤Hinata❤

✘ Wiek:

18 (rocznikowo)

✘ Znajomość silnika IPS:

W sam raz do tego stanowiska.

✘ Dlaczego właśnie Ty:

Spędzam bardzo dużo mojego czasu na forum, bardzo dobrze znam regulamin. Myślę, że  jestem osobą pomocną oraz wywiązującą się ze swoich obowiązków, gdzie nikt nie może zaprzeczyć. W przeciwieństwie do pewnych osób, posiadam duży dystans do siebie co można zaliczyć do moich zalet. Moja interpunkcja oraz ortografia są nienaganne, także nie można mi zarzucić większych błędów etc. Jestem dość otwartą osobą, dzięki czemu można ze mną normalnie porozmawiać. Uważam, że nadam się na to stanowisko ^^. 

✘ Coś o sobie (min. 10 zdań):

Zacznijmy od tego, że mam na imię Arek, mieszkam na Podkarpaciu w okolicach Przemyśla. Uczęszczam do Technikum, a dokładnie do Zespołu Szkól Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu na profil Teleinformatyka. 

Na co dzień lubię sobie oczywiście pograć w różne gry na komputerze, typu Cs 1.6, bądź GO. Lubię również takie tytuły jak Devil May Cry, The Walking Dead, Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 itd.

Jestem też osobą ćwiczącą/trenującą. Otóż od około 9 lat trenuję piłkę nożną w klubie. Występuję obecnie w A-klasowym klubie (w drużynie seniorów) z takiego powodu, że znajduję się w takim położeniu, że ciężko u mnie z dojazdem do miejscowości, gdzie są kluby znajdujące się w wyższych ligach, lecz 2 lata temu grałem w juniorach w 1 lidze podkarpackiej (Seniorzy 3 liga).

Oprócz piłki nożnej lubię także grać w siatkówkę. Pomimo mojego niezbyt dużego wzrostu (173 cm) radzę sobie moim zdaniem w miarę dobrze, grając z tymi "większymi" i trenującymi ten sport.

Sympatią darzę także biegi sprinterskie, gdyż jestem osobą szybką, oraz uwielbiam rywalizację.

Nie ważne czy jestem na jakimś turnieju, czy towarzysko lub też z kolegami, to zawsze pomimo wszystkiego, za wszelką cenę chcę wygrać. Nie pozwalam sobie na odpuszczenie, przegranie w różnych rywalizacjach, czy to sportowych czy e-sportowych.

Moimi ulubionymi kolorami są: zielony, niebieski oraz fioletowy.

Słucham teoretycznie wszystkich gatunków muzyki oprócz polskiego rapu, hip-hopu. 

W wolnym czasie lubię także pooglądać anime typu Naruto, Naruto Shippuden, Dragon Ball etc. Zamierzam także pooglądać wiele innych tytułów polecanych przez użytkowników forum (za co im dziękuję).

✘ Znajomość regulaminu [TAK/NIE]:

Oczywiście

@  kamileon, spoczko mordo, już się przyzwyczaiłem, że co złe to ja nawet jak nic nie robię xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

Rzucam cegłe, na tak:
+bardzo aktywny
+doświadczony

+wiek

+milusi
+stara sie typeczek
+lepszego łebka nie znajdziecie

-straciliśmy dni, bo mi nie przypomniał jak spałem :c

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie jestem w stanie być na tak... 

-liczne spinki w ostatnim czasie w które byłeś zamieszany 

-jeżeli cię przyjmą to może być niezły młyn i patola na forum. ponieważ nie jesteś zbytnio lubianą osobą na sieci 

+wiek

jest wiele więcej plusów ale po co mam wymieniać :v

No offence oczywiście :p 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
UB Team

Na nie:

-Jesteś na tyle kontrowersyjną osobą, uczestniczącą w wielu spinach (aktualnie zakończonych, ale kto wie jak to się potoczy), która otrzymując tą posadę wywołałaby jeszcze większy zamęt niż był ostatnimi czasy

-wydaję mi się, że możesz średnio być obiektywny jeżeli chodzi o niektóre sprawy, które wchodzą w kompetencje JM (mogę się mylić i tak kto inny o tym decyduje - mówię jak jest z mojego punktu widzenia)

- straciłeś na moim zaufaniu po tym wszystkim

-każdy wie co znaczy JM wystarczy spojrzeć na pierwszą literę mojego nicku oraz skojarzyć ze znanym skrótem w świecie internetowym odnoszącym się do Disa (XDDD)

Plusów też jest sporo, jednak te powody podane wyżej jak dla mnie dyskwalifikują Cię na chwilę obecną w mojej opinii.

Ledwo co dymy ustały, a Ty już piszesz podanie. Jakbyś odczekał troszkę i sprawa serio by ucichła byłbym wstanie dać na tak

Wiem, że w niektóre spiny zostałeś wmieszany wbrew Twojej woli i niekoniecznie brałeś w nich udział, ale jednak nie możesz ukryć, że dość spora część była wywołana przez Ciebie i czynnie brałeś w nich udział.

Mam nadzieję, że nie weźmiesz tego jako próbę ataku czy coś w ten deseń :c

@ XxmilandkoxplxX no wiesz jest określenie, za które Dis się bardzo denerwuje, co chyba każdy zna, dlatego napisałem dla żartu, że JM nie znaczy tu JuniorModerator tylko sytuacje, którą wyżej opisałem, tyle że z moim nickiem.

Jest to 4fun dlatego oddzieliłem to od reszty argumentów, które są główne w mojej ocenie.

@ Phoenix Czemu wszystko bierzesz na serio? XD

Skoro jest na końcu (XDDD) i oddzieliłem to od reszty argumentów to chyba nie pisałem tego na poważnie racja?

Czytaj ze zrozumieniem i dobrze interpretuj to co ktoś ma na myśli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
UB Team

jestem na wielkie tak, dobra morda, a co najważniejsze ogarnięta, ładne podanko, co do znajomości to wyjdzie w praniu. 

Zauważcie też (przynajmniej z moich obserwacji), że to inni wciągali niuqa w spiny, przez cały okres mojej 4fragsowej znajomości z nim, nie widziałem, aby wszczął jakąkolwiek spine, był do tego zazwyczaj wplątywany przez inne osoby. Więc nie mam pojęcia co to za śmieszne argumenty. 

Chyba, że się mylę, to mnie wyprowadźcie z błędu :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na TAK

+ wiek

+ milutki chłopak

+ ma ambicję

+ aktywność

+ ips

+ dojrzały

- ostatnio jakieś dymy w których uczestniczyłeś

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak na moje Arek składając 4 już podanie na JM pokazuje, że musi mu zależeć na tej randze i chce się pokazać z jak najlepszej strony. Wszystkie dymy przecież można puścić w niepamięć skoro jest już z nim spokój i nic się chwilowo nie dzieje, a i tak w praktycznie każdy dym był wciągany przez osoby 3. (Nie licząc dymu z memikami

@ Madraxu co masz na myśli z tym?

2 godziny temu, Madraxu napisał:

-każdy wie co znaczy JM wystarczy spojrzeć na pierwszą literę mojego nicku oraz skojarzyć ze znanym skrótem w świecie internetowym odnoszącym się do Disa (XDDD)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak 

+wiek

+aktywny

+świetnie wywiązywał się z UBT  

+zależy mu na tej posadzie

I teraz no offence ale @ Madraxu

Dnia 8.06.2018 o 18:04, Madraxu napisał:

Do innych problemu nie miałeś po za tym JM czyli Junior Mod dotychczas nikomu nie zwróciłeś uwagi no cóż nie uraź się ;)

@ Madraxu  nie no sprawy nie ma :P

@ filter co ty piszesz człowieku podlizujesz się @  kamileon'owi

Argumentacja decyzji leży. powód nie znam cię świadczy bardzo wiele o tym jaki dojrzały jesteś...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Długo się zastanawiałem,czy oddać swój głos w tym podaniu,lecz zdecydowałem się wreszcie wszystko poniżej:
Tutaj będę skłonny oddać swój głos na TAK
+ Wiek.
+ Ładne przejrzyste podanko.
+ Dużo czasu spędza na forum,a na to stanowisko przyda się dyspozycyjna osoba.
+/- Znajomość silnika IPS bo niby w sam raz na to stanowisko,ale trudno wywnioskować na jakim poziomie posiadasz aktualnie swoje doświadczenie z silnikiem.
+ Da się rady dogadać z tym oto użytkownikiem,dowodem są nasze byłe spiny XD wystarczyło szczerze pogadać/popisać i myślę,że wszystko jest git i stosunek między nami jest na takim poziomie,że posiadasz moje zaufanie aby przyjąć cię na tą rangę
+ Poprawił swoje zachowanie,co nie zmienia faktu,że spinki nie były z jego winy lecz były też incydenty z jego strony ale ileż to można pamiętać było minęło,jak nas nauczał pan abyśmy wybaczali,więc z mojej strony masz pełne poparcie
+ Stara się 
+ Widać,że mu zależy skoro składa już swoje kolejne z rzędu podanie 
+ Jako członek wielu rang na tym forum wywiązywał się z nich jak najlepiej potrafił,więc widać,że można mu zaufać,oraz nie zawali i tego stanowiska
+ Posiada chęci do pomocy innym użytkownikom w miarę swoich możliwości 
Pewnie i znalazły by się tutaj i jakieś minusy ale po co je pisać tak czy inaczej swój głos jak już wcześniej wspomniałem oddaje na TAK
Powodzenia @ NiuQ GoD ✩♫ ❤Hinata❤ abyś wreszcie dopiął swego.
Pozdrawiam FTG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na Tak:

+Wiek

+Doświadczenie

+Sumienny

+Długo na forum

+Podanie

Powodzenia @ NiuQ GoD ✩♫ ❤Hinata❤

@ filter rozłoże twoją wypowiedź na czynniki pierwsze:

1. ''kamileon mówi nie'' gościu że ktoś daje na nie dajesz taki argument, nie masz własnego zdania nie wypowiadaj się

2. "Nie znam Cię" tak samo ja jestem tu jakoś od października zeszłego roku i mogę się Ciebie zapytać kim ty kur*a jesteś bo nie wiem czy uważasz się za kogoś wyższego niż jesteś

3. "Jak zostaniesz przyjety to bedzie mniej miejse na 1 miejce na JM jest zarezerwowane  hehe" nie wiem czy to napisałeś w celach humorystycznych ale coś się nie udało, tak samo ciekawe skąd masz taką informacje że jedno miejsce jest zarezerwowane bo ja np. nic takiego nie słyszałem,

śmieszy mnie twoja wypowiedź i argumentacja tak jak to wcześniej napisałem nie znasz osoby a wypowiadasz się pod podaniem bo jedna osoba którą lubisz dała głos na NIE, tyle ode mnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmmmm tak.

+pisał przeprosiny jak był w coś zamieszany albo poprostu żył z kimś w niezgodzie czyli to jego ogromny + za szczerość i dojrzałość z jego strony

+na serwerze dr jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, jest bardzo aktywną osobą na forum!

+ips

+wiek

+bezstronny 

Tyle ode mnie, Pozdrawiam! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po głębszym zastanowieniu dam Ci na Tak

+Aktywność

+Wiek 

+Ips 

+Zależy Ci (po ostatnim podaniu wyśmiałem Cię za składanie tylu podań na jedną rangę ale po przemyśleniu zrobiłem błąd nie widząc ile chcesz poświęcić)

+Zaufanie (ostatnio postanowiłem traktować Cię tak samo jak kiedyś i znowu nabrałem do Ciebie zaufanie)

+Posiadałeś wiele rang na forum i z każdej dobrze się wywiązywałeś 

Nie zostało mi nic więcej jak życzyć powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

Na Nie

-Potrzebne jest 1 miejsce na JM a uważam, że @ ParkereK ^v^ lepiej sobie w niej poradzi.

-Pomimo moich przeprosin i zakończenia wojny nie posiadam u Ciebie zaufania.

-Tak jak powiedział Kamil: ,,Jak Cię przyjmą to może być wielki młyn". 

-Uczestnictwo w "dymach" na forum. 

-Osobiście od Ciebie odczuwam prowokacje przy różnego typu sprawach przez co nie które dymy są wywoływane po części przez Ciebie. Takie jest moje osobiste zdanie.

Nie chciał bym tu wywoływać jakiejkolwiek spiny. Jest to moje osobiste zdanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.