Skocz do zawartości
Nessy

[POZYTYWNIE][Skarga]Skarga na Admina Domel : Zachowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry:Nessy

Twój Steam ID: STEAM_1:0:438009449

Nick gracza/admina: Domel

Nazwa serwera: Only AWP#1

Data i godzina zdarzenia: 11.06.2018 Godzina między 15:45 a 16:05

Mapa: Lego

Steam ID gracza/admina: Brak

Dokładny opis sytuacji: Witam, jako świeży gracz jestem bardzo rozgoryczony zachowaniem Admina, otóż zmutował  ( Pan Paweł ) Bez powodu : rzekomo za muzykę w tle... Mimo że nikomu to nie przeszkadzało... Zmutował gracza, nie wspomnę też że Gracz nie dostał nawet ostrzeżenia.
        Tylko pan ( Domel ) Powiedział słowo : A ty masz muta :) w żartobliwym kontekście, po czym gracz dostał muta, ja oczywiście stanąłem po stronie gracza, zaczęła się mała sprzeczka, po kłótni z Adminem zrozumiał chyba swój błąd po czym powiedział : Dobra masz un muta matole. Plus Vip 
        który bronił admina...  Po prostu zwyzywał mnie gdyż poinformowałem admina że napiszę taką skargę i jak widać napisałem :) Pozdrawiam!!! Screen :  dodany z ochroną Adminka :)     Jeżeli dowody nie wystarczają, polecam przeglądnąć demko z servera :) 

Dowody: Demko servera :) Każdy może je pobrać :)

20180611160210_1.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, Domel napisał:

I nie przypominam sobie  zeby na serwerze grał jakiś Jan Pawł""

Przepraszam za tą okropną literówkę, Chodził o {Pan Paweł} Z resztą sam wiesz kogo zmutowałeś bez powodu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Nessy napisał:

Przepraszam za tą okropną literówkę, Chodził o {Pan Paweł} Z resztą sam wiesz kogo zmutowałeś bez powodu :)

Powód Nadużywanie mikrofonu, i do tego w tle leciała jakaś muzyka a po za tym przeszkadzał wszystkim graczom w rozgrywce uważam ze słusznie dostał muta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 minut temu, Domel napisał:

Powód Nadużywanie mikrofonu, i do tego w tle leciała jakaś muzyka a po za tym przeszkadzał wszystkim graczom w rozgrywce uważam ze słusznie dostał muta.

Dziwnę, nikt sie nie skarżył że przeszkadza, lecz wszyscy mówili że byś nie dawał mu muta! Bo nikomu to nie przeszkadza, a że tobie to przeszkadzało jako jedynemu zaproponowałem tobie indywidualne mutowanie :) A nie globalne, gdyż fajnie się z nim rozmawiało, ale jak go zaczołeś straszyć mutem, to wylączył sobie muzyke, bo miał przegłos... A po 2. Troszkę dziwny jesteś... Pierw mówisz że chcesz dowody, i mówisz że nikogo nie mutowałeś, a teraz dajesz zmyślone powody ? Nie dziwnę ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
48 minut temu, Nessy napisał:

Dziwnę, nikt sie nie skarżył że przeszkadza, lecz wszyscy mówili że byś nie dawał mu muta! Bo nikomu to nie przeszkadza, a że tobie to przeszkadzało jako jedynemu zaproponowałem tobie indywidualne mutowanie :) A nie globalne, gdyż fajnie się z nim rozmawiało, ale jak go zaczołeś straszyć mutem, to wylączył sobie muzyke, bo miał przegłos... A po 2. Troszkę dziwny jesteś... Pierw mówisz że chcesz dowody, i mówisz że nikogo nie mutowałeś, a teraz dajesz zmyślone powody ? Nie dziwnę ?

Po pierwsze to wszystkim to przeszkadzało po drugie na tsa proszę sobie iść rozmawiać a nie na czacie w grze który nie służy do twoich pogaduszek z kolegą. Przeszkadzał graczom i koniec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Domel napisał:

Po pierwsze to wszystkim to przeszkadzało po drugie na tsa proszę sobie iść rozmawiać a nie na czacie w grze który nie służy do twoich pogaduszek z kolegą. Przeszkadzał graczom i koniec

Daj dowód gdzie ktoś ci to zgłosił że to komuś przeszkadzało :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Nessy napisał:

Daj dowód gdzie ktoś ci to zgłosił że to komuś przeszkadzało :)

Oj wszyscy powiedzą że ty razem z twoim kolegom Pawłem jesteście za przeproszeniem niedorozwinięci bo to co mówicie to jest dramat 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Domel napisał:

Oj wszyscy powiedzą że ty razem z twoim kolegom Pawłem jesteście za przeproszeniem niedorozwinięci bo to co mówicie to jest dramat 

Dziękuje za kolejną obrazę mnie i gracza, którego nawet nie znam :) Poznaliśmy sie właśnie wtedy kiedy nam (dokuczałes) swoją rangą :) Nie pozdrawiam wszystko jest na demku, tłumaczyć się nie musisz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
UB Team

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Twoja skarga została rozpatrzona pozytywnie!

@ Domel 3/3 bez możliwości wyjaśnienia, mówiłem Ci abyś nie faworyzował swoich kolegów ;)
Mute może i słuszny, ale 3/3 za fawrozyacje.

@ Pimpuś ^-^ @ Fliper@ Godfatheruś ^v^

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.