Skocz do zawartości
kucharz

[Przyjęte]Podanie o admina

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Filip

Nick: [email protected]

Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/[email protected]/94.75.91.105:27015/

SteamID: STEAM_0:0:430155078

Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: 8

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Adminem: Jestem uczciwy, miły. Stosuję się do zasad jakie panują do serwerach.  Z czasem też nie mam najmniejszego problemu. Chciałbym opanować towarzystwo które wychodzi poza zasady gdy nie ma admina na serwerze. 

Składka - 11.07 zł [Tak/Nie]: Jasne, że mogę. Ewentualnie mogę też rozsyłać reklamy.

Coś o sobie: Mam na imię Filip i mam 17 lat. Mieszkam w województwie podkarpackim. Chodzę do Liceum Ogólnokształcącego o profilu pożarniczym. W wolnym czasie lubie pokopać w piłkę. Przez 10 lat grałem w piłkę w klubie LKS Igloopol Dębica. Teraz zamierzam przejść do drużyny w mojej wiosce. Lubię grać w gry komputerowe m.i.n CS:GO lub Fifa. W przyszłości chcę zostać zawodowym strażakiem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Przyjęte! Zgłoś się do Administracji (UBTeam+) w celu stworzenia konta w Sourcebansie!

Zgłoś się do mnie na steam na test ze znajomości komend, dopiero po zaliczeniu możesz iść po rangę.

/edit

Odpowiedź mniej więcej zaliczona, może odebrać rangę. Ponowne pytanie z komend w niedzielę,

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.