Skocz do zawartości

Zwyrol

JailBreak (Gracze dalej ze zbugowanymi fajkami)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: Zwyrol JB.CS-4Frags.PL

Opis błędu: Gracze dalej mają fajki i doją innym

Zdjęcie/Film błędu(niewymagany): http://128.gotv.pro/srv36184/auto-20180712-2049-jb_paradise_lost_fix.dem.zip (Początek 20:49-21:02 Koniec) Jeszcze na tej mapie Pare osób dawali.

http://128.gotv.pro/srv36184/auto-20180712-1920-jb_spy_vs_spy_beta7b.dem.zip (19:20-19:52)A tutaj blyat zbugowal mape był przy sky boxach na chowanym nie pamietam ktora to była minuta.(Przez to mam 30mln fajek)

image.thumb.png.56e0cbd9cf46794bf5f2086cc437df88.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sumie true, jest sporo graczy którzy mają tyle fajek. Chociażby np Snowey bo gracze w licytacje wpłacali miliony ;)

@ RoberrtFinance Aktualnie nie ktore osoby które miały buga oddały mi swoje fajki. Pozdro

@ RoberrtFinance ... Do 20mln ustaw bo 5 mln to za mało 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety albo pójdzie reset mass albo osoby które maja zbyt dużo fajek (bugged) i się nie wytłumaczą skąd maja to reset fajek gracza

@ EnZii czyli nie da się ufać społeczności, wprowadzę limit posiadanych fajek do 5mln i tyle :p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

@ RoberrtFinance Co do resetu fajek tych którzy mają ich za dużo, mam 1mln i 400k około (z tego 800k wygrałem w konkursie) 

Tutaj nie ma niewinnych, tutaj są przypadkowi gracze, każdy ma choć grosz z tych zbugowanych fajek a wszystko zaczęło się od blyata i rajdowica, a tak poza tym blyat lata sobie po mapie nikt nie wie jak :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:Temat został zamknięty przez Moderatora  lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Temat przedawniony

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.