Skocz do zawartości

Godfather

[ FUZJA ] Temat informacyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Moderator

Przydałoby się jakieś zebranko zrobić, gdzie wszystko by się dokładniej omówiło.

7 nowych, fajnie rozwiniętych serwerków robi wrażenie =D

Szkoda tylko że niektórzy nieudolnie się starają przeszkodzić.

By LaCuty,

Będzie już niedługo mistrzu salsy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witamy na sieci całą ekipę słoneczka, super mordy z którymi idzie się dogadać, a szczególnie na ts XDD

Mam nadzieję, że będą tylko i wyłącznie same sukcesy. Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Moderator

Fuzja jak najbardziej na plus. Widać, że chłopacy mają olej w głowie i nie będzie żadnych problemów z dogadaniem się :D. Serwery (tak jak wspomniał Din) dobrze rozwinięte, więc jest elegancko. Obydwie strony na tym zyskują B). To tak jak połączyć Real Madryt oraz Liverpool - sztos. Mam nadzieję, że nasz współpraca będzie owocować w coraz to większym stopniu :).  Fajnie jakby zostało zorganizowane jakieś zebranie, aby omówić pewne rzeczy, dogadać się w pewnych sprawach i oswoić kolegów :). Proponuję od razu niedzielę, ponieważ wtedy najwięcej osób ma czas wolny itp.

A wszystkim wrogom słonecznego, którzy nieudolnie próbują nam zaszkodzić, chciałbym przekazać, że te wszystkie ich zaczepki, wiadomości itp. w niczym im nie pomogą i tracą tylko swój czas :). Pozdrawiam.

By LaCuty,

Wzór

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

WOW! 

CS-4FRAGS i Sloneczny to jedyne sieci serwerów w które się zaangażowałem, a teraz się połączyły! Szok! Byłem chyba jedyną osobą, która wierzyła w powrót do życia slonecznego, długo tam męczyłem wszystkich jak bardzo są oni bez ambicji, że nie potrafią zawalczyć o żywot tej sieci, przy okazji wielokrotnie przedstawiałem CS-4FRAGS jako wzór prowadzenia serwerów, a teraz chłopaki ze slonecznego będą mieli okazję z bliska zobaczyć jak poukładaną instytucją jest cs4f. Mam nadzieję, że skorzystają na tym wszyscy. Chłopacy ze slonecznego zyskają nowe doświadczenia, znajomości i wyciągną wnioski co mogli zrobić inaczej, aby sloneczny przetrwał, a CS4F zyska naprawdę fajnych ludzi.

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Top 1 w Polsce bezwarunkowo !

Pytanie czy serwerow dla wszystkich wystarczy??

Pozdrowienia dla wszystkich do zobaczenia na serwerach.

Tak tak jeszcze sie przywitam czesc chlopcy i dziewczeta :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sami swoi tutaj :shumitu: Witamy chłopaki na, że tak powiem nowej drodze i mam nadzieję, że będzie fajnie się z Wami pracowało. Jeszcze raz witam wszystkich i życzę fajnie spędzonych chwil na serwerach! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.