Skocz do zawartości
AbyssEyes

[Przyjęte]Podanko na Grafika.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Paweł

Doświadczenie: Byłem grafikiem sieci serwerów oraz robię grafiki jako osoba prywatna.  

Przykładowe prace: https://imgur.com/a/fGgeei2 oraz https://imgur.com/a/nGjT5Qv (Ogólnie prace są tylko na pokaz proszę nie brać ich treści jako reklamę) 

Dlaczego Ty:  Ciężko to powiedzieć ponieważ według mnie każdy ma potencjał i mógłby spróbować jednakże czuję się dobrze robiąc grafiki oraz myślę że mógłbym się przydać i zrobić coś użytecznego właśnie dla was. 

Coś o sobie (min. 10 zdań): A więc tak jestem Paweł mam 17 lat (w tym roku  18), mieszkam na pomorzu a dokładniej w Wejherowie. Aktualnie uczęszczam do Technikum na kierunek "Technik Informatyk", ogólnie miało być coś o grafice, ale nauczyłem się tylko jak instalować gimpa i był koniec przewidywanych godzin na grafikę w ciągu 2 lat. Ogólnie lubię grać w gry oraz spotykać się ze znajomymi, jakoś od roku bawię się też grafiką. Wydaje mi się, że jestem osobą która lubi spędzać czas z innymi oraz posiada specyficzne poczucie humoru. Ogólnie nie wiem jak można o sobie napisać 10 zdań, więc napisałem tyle ile mogłem.

Godziny pobytu na forum: Ogólnie to jak jestem przy komputerze jednak można napisać, że można mnie tu spotkać między 9-21.

Znajomość regulaminu [TAK/NIE]:  Tak (Wiadomo, że nie znam go na pamięć jednak pamiętam ważniejsze informacje oraz potrafię do niego zajrzeć.) 

Programy którymi się posługujesz:  Adobe Photoshop CC 2018

Umiejętności robienia grafik [1/10]: Wydaje mi się że nie mi to oceniać, to wy musicie to stwierdzić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tak 

+/- prace niektóre mi sie podobają a niektóre nie 

+ wiek 

+ aktywny 

- podanie

+ doświadczenie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak najbardziej na tak

+przyjemne prace
+wiek
+doswiadczenie

+chęć do pracy

Uda się ! :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Administrator

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Przyjęte!

Zgłoś się do osoby kompetentnej, żeby tobie dodała wszystko.

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.