Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: PETER2K03_-xRNG

Nick oskarżonego:✪๖ۣۜDaikί✪

Data i godzina zdarzenia: 2018-08-01 OK 10:20

Nazwa serwera: BASE BUILDER [BB]

Dokładny opis sytuacji:

Opis sytuacji:Dostałem bana za to ze mówiłem dogowi ze idziemy na plac reklamowac sloneczny dust pokazalem ze zbindowałem se ip serwera sloneczny dust i wysłałem na czacie,

papsky powiedzial na pw daikiemu ze reklamuje i dostałem bana mam dowody w postaci skrina ze to było ip tego serwera bb .

Dowody (ssy, filmy itd.):

20180801100757_1.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czytaj powód  kolego ban był za podszywanie pod rookie / admin / opiekun nie za reklamę :) za reklamę dostał byś perma bana 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prosze daj mi dowody ze sie podszywałem ,podszywalem sie wczoraj pod bryleq i natana i kazales mi zmienic ni nic nie zrobiles  dzisiaj papsky powiedzial ci ze niby reklamuje serwer  przyszedłes gadales do mnie masz perma za reklamowanie ja ci powiedzial wytlumaczylem sytuacjie ze dogiemu pokazywalem jak zbindowalem zeby na plac pojsc i reklamowac  i dales bana za podszywanie na jakiej podstawie

??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dowodem jest to ze byłem na serwie i widziałem tagi :) 

+ bez powodu bana nie dam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem za co dałem bana i nie mam zamiaru dawac unbana ciesz się kolego że nie dostałeś więcej tylko 7 dni :) mogłeś nie dostawać degrada i byś nie miał problemu z adminem przed nick :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

NO TAK ADMIN MA ZAWSZE RACJE  

Przeciez nic nie zrobia bo moje zdanie sie nie licz TYLKO ADMINA KTÓRY JEST kilka tygodni tam samo jak mojego kolege zbanowal chinska bajka za niewchodzenie do kamp niedal kicka dal bana na 7 dni POZDRAWIAM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Odbanowany!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.