Skocz do zawartości
TheNuclear

[Przyjęte]Podanie o admina

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Wiktor

Nick: TheNuclear

Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/TheNuclear/91.224.117.128:27015/

SteamID: STEAM_1:0:134670720

Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: 7

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Adminem: Jestem Wiktor,mieszkam w okolicach Wrocławia,interesuje się E-Sportem,lubię grać na komputerze,pływać no i oczywiście spać,chciał bym zostać adminem aby wam pomóc wiem że jesteście zajęci,a gdy gram na serwerze to naprawdę rzadko widuje się człowieka z rangą Admin,dlatego też serwer ten jest tak skorupowany, chciał bym wam pomóc ogarnąć ten serwer i stworzyć go bardziej przyjaznym dla nowych graczy których by nie odepchnęło pierwsze wrażenie którym by była wizja krzyczących dzieci.

Składka - 11.07 zł [Tak/Nie]: Nie

Coś o sobie: Jestem Wiktor lubię-grać w gry,dziewczyny,spać no i to chyba na tyle xD. Całe wakacje spędzam w domu siedząc przy komputerze więc myślę że nie mam czegoś takiego jak ograniczniki. Chciał bym zostać adminem na tym serwie ponieważ ten serwer najzwyczajniej w świecie lubię,miło mi się spędza na nim czas i myślę że nie miał bym problemu z tym byciem adminem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Właściciel

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Przyjęte! Zgłoś się do Administracji (UBTeam+) w celu stworzenia konta w Sourcebansie!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.