Skocz do zawartości

Neskotek

[Przyjęte]Podanie o Admina

Rekomendowane odpowiedzi

✘ imię Kacper

✘ Nick Neskotek 

✘ Wiek 15

✘ Link do GT z przegranymi godzinami https://www.gametracker.com/player/NESkoTEK/137.74.1.24:29415/

✘ SteamID STEAM_1:0:432815575

✘ Znajmość komend SourceMod'a [1-10] 8

✘  Dlaczego chciałbyś zostać Adminem Chciałbym zostać adminem ponieważ, Widzę że dużo graczy i nie przestrzega regulaminu, przykład: VIP kampiący za teksturach lub osoba robiąca BH do końca rundy nikogo nie zabijając. Czasami robie screeny osób którzy nie przestrzegają regulaminu i Wyszyłam te screeny do adminów na przykład @ Bogumiła lub @ Eves i te osoby banują, ale czasami ich nie ma i Nie ma kto te osoby zbanować dlatego piszę te podanie, żeby te osoby upomnieć lub zbanować, jak będzie potrzeba.

✘ Składka[Tak/Nie] tak

✘ Coś o sobie Nazywam się Kacper, mam 15, lat jestem w okolicy z Krakowa, moje zainteresowania Ścianka wspinaczkowa, gra w piłkę nożną. Mam wadę wymowy od dzieciństwa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tak:

+Miły
+Pomocny

+Agent 007( dziękuję za ssy wszystkie <3 )

+/-Wiek

+Aktywny
+Good player
+Składka

Neskotek mam nadzieję, że jak wejdę na serwer to neskotek będzie pilnował porządku, Powodzonka ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Właściciel

Z tego co wiem mało tam jest adminów, dlatego sugerując się wypowiedzią dwóch adminów z tamtego serwera przyjmę Cię Ale pierw na okres próbny jednego miesiąca. Jeżeli przetrwasz go Bez skarg to będziesz mógł zostać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Właściciel

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Przyjęte! Zgłoś się do Administracji (UBTeam+) w celu stworzenia konta w Sourcebansie!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.