Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W ostatnim czasie na chatboxie zauważyłem prośby jak nie o naprawę map to o jej stworzenie. Każdy doskonale wie, że serwery CS'a potrzebują nowości, czy to w postaci plug-in'ów czy to w postaci nowych map - stąd mój pomysł. Ranga jak i konkurs mapmaker, pierw wytłumaczę konkurs.

Polegałby on na tworzeniu map (duh) i za stworzenie faktycznie dobrej mapy, która nadawałaby się na serwer byłaby jakaś nagroda "x". Konkurs nie należy do najtrudniejszych a by urozmaicił serwery i może tchnął w nie życie.

Co do rangi; osoba z tą rangą byłaby zobowiązana do stworzenia 1 mapy na 1/2 miesiące (więcej lub mniej w zależności od trybu), przynajmniej próby naprawienia map znominowanych przez opiekunów serwera, które wymagają poprawek. Cała ta ranga pozwoliłaby na stabilne rozwijanie serwerów poprzez tworzenie nowych map i odświeżanie serwerów.

Pozdrawiam,

Bethew

PS Jeśli napisałem to w złym dziale proszę o przeniesienie, wciąż się uczę korzystać z forum ;v

@ LaCuty @ GeForce @ n.o.x

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myśle że mapki autorskie cs4frags byłyby bardzo dobrą reklamą. O ile mapy te byłyby naprawde fachowo zrobione (nie znam się na tym całkowicie nie wiem czy to trudne czy nie jak bardzo czasochlonne itp itd)

Nie wiem jak to się tyczy robienia właśnie dużych map pod FFA, JAILBREAK, DEATHRUN ITP. ale takie mapy Arenki właśnie czy jakichś mniejszych trybów myślę że jest to do zrobienia.

Jestem jak najbardziej za oczywiście fajnie byłoby żeby było np. 2 mapmakerów którzy bedą się skupiali na mapach dla serwerów a nie zlecenia dla prywatnych osób z forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mapy na awp/ns/bh, awp, arenki i speedruny jestem w stanie zrobic bo się juz tym kiedys bawilem i wiem jak to wszystko ma wyglądać

Pamiętam, że @ debest też potrafi robic mapy.

Jak dla mnie fajny pomysł. Nawet żeby jakąś sciane na Mirage ze edytować i wkleić logo sieci

@ Malbor 27/28 bedzie albo troszke pozniej ;3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie spoko opcja.

Jak najbardziej na plus. 

Przydałoby się 2-3 takich map makerów.

W Podaniu trzeba byłoby zrobić podpunkt, aby kandydat mógł podać linki do jakiś map, które wcześniej już zrobłi - żeby osoba z tą rangą, miała jakieś doświadczenie i robiłaby fajne te mapy.

Całość na dany serwer mógłby akceptować załóżmy Opiekun decydowałby on czy dana mapa:

•  byłaby grywalna,
  • czy jest dobrze zrobiona 
  • Czy nie jest przesadzona etc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak @ Kresek robię mapy ale powiem ci że teraz nie mam czasu :( chyba że potem mogę pokazać kawałek nieskończonej mapy bo zabrakło mi czasu i teraz mam urlop bo (prywane)... Wiec ja moge robić od 25 września 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Właściciel

Powiem tak, pomysł spoko ale niestety nie wypali. Zapytasz dlaczego, już tłumaczę. Każda osoba chcąca wziąć udział w tym konkursie musiałaby dużo dać od siebie co równa się temu, że praktycznie nikt nie podejmie się wzięcia udziału. Dlaczego tak myślę? Jestem tego pewien ponieważ zrobiłem ostatni mały eksperyment. Na forum jest kilka błędów, oczywiście tylko estetycznych, szczególnie w wersji mobilnej. Stworzyłem temat w którym dałem ludziom szansę na otrzymanie VIP'a za praktycznie nic. Wystarczyło pokazać palcem błąd który jest mega oczywisty i od razu rzuca się w oczy. Jeżeli czytałeś ten temat, mogłeś łatwo zauważyć, że bardzo mało osób skorzystało z tej okazji. Ludziom się nie chce pokazywać palcem na coś (brak wysiłku) aby otrzymać coś za darmo, więc tym bardziej nie będą robili map za jakieś śmieszne nagrody. Jednak nie chciałbym odrzucić pomysłu całkowicie bo jest ciekawy. Powiedzmy, że będzie to dla chętnych. Każda osoba która wykona dla naszej sieci jakąś mapę otrzyma nagrodę. Będzie to z własnej woli także dla każdej osoby która w jakiś sposób zaangażuje się w ten projekt i wykaże kreatywnością zostanie sowicie wynagrodzona. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.