Skocz do zawartości

Siri

[Zrealizowane]Kilka ciekawych zmian na DR

Rekomendowane odpowiedzi

1. Dodanie freeze po starcie rundy dla TT aż do wyboru z menu freeze danej opcji (freerun/normal), chodzi o to, że czasami jest tak, że ktoś nie wybiera nic freerun czy deathrun, odpala pułapki i nagle daje FREE za np, AWP, co jest troszkę głupie i zapobiegło by nie potrzebnym spinom.
  2. Dodanie komendy VIP, SVIP, po wpisaniu komendy odpala się info co posiada dana ranga premium, np w consoli odpala się całe info o tym co posiada ranga,
  3. Dodanie komendy aby sprawdzić rekordy z !wr, chodzi o to, że można oglądać filmik, na którym widzimy jak dany gracz przeszedł mapę, i czy nie skracał.
  4. !music aby działało całą mapę, a nie po każdej rundzie trzeba wpisywać na nowo.
  5. Zrobić coś takiego jak jest aktualnie !nagroda, tylko że zamiast vip'a dodawało by im monety w zależności od ilości godzin np 
  • 5h=1k monet
  • 10h=2k monet 
    ITD ITD daje tylko tak dla przykładu wszystko może ulec zmianom, co o tym myślicie? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na Dr gram rzadko ale nawet mi przeszkadzało to co opisałeś w punkcie 1. 

Nad punktem 2. i 3. nie będę się rozpisywał bo się nie znam i nie wiem czy to coś zmieni, natomiast punkt 4. (mój ulubiony) jest najlepszym pomysłem na świecie, ponieważ na niektórych mapach naprawdę uciążliwa jest ta głośna muzyka podczas rundy... 

Co do pkt. 5. w pełni się zgadzam, ponieważ sam wolałbym dostać 1k monet niż krótkiego vip'a a bądź co bądź waluta ta na serwerze jest naprawdę ważna bo cała rozrywka moim zdaniem polega na jackpocie.

W skrócie jestem za wprowadzeniem takich zmian.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Spoko 

2. Było coś takiego kiedyś i przydawało sie to np. dla adminow jak gracze wypytywali o daną usługę, także jestem za

3. Raczej zbędne... Jak długo się gra na dr to można samemu odróżnić czy było skracanie pułapek

4. Spoczko

5. +++ Zachęci do kupowania więcej vipków = więcej desperadosów XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Właściciel

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Twoja propozycja została zrealizowana!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.