Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj!

W tym temacie zostaniesz zapoznany z nowym, autorskim konkursem na sieci serwerów cs-4frags.pl. Zapewne zapytasz na czym on będzie polegał dlatego spieszę z wyjaśnieniem jego zasad.

Konkurs ten będzie polegał na tworzeniu map, jak sam tytuł tematu sugeruje, na dowolny tryb operowany przez serwer ww. sieci.

Za stworzenie mapy będzie każdemu przysługiwała nagroda opisana dokładniej poniżej.

Każda mapa będzie dokładnie przeze mnie sprawdzana pod względem jej grywalności, włożonego wysiłku, sekretów, itd.

Po sprawdzeniu danej mapy będę ją oceniać w skali od 1 do 10 w podanych skalach: kreatywność, wysiłek oraz grywalność.

Będę się oceniać każdego fair jak tylko mogę bo to idzie na sieć a nie dla mnie ;)

A teraz zapewne najważniejsze dla większości otwierających ten temat; nagrody!

Rozdanie nagród jest bardzo proste; więcej starań - więcej nagród. Jeśli twoja praca będzie lepsza,

ergo dostaniesz więcej punktów na 10 nagroda będzie cenniejsza wprost proporcjonalnie. 

Co jest nagrodą? Rangi (płatne) na naszych serwerach oraz vip'y na forum z długością zależną od oceny mapy.

Konkurs ten najprawdopodobniej będzie konkursem stałym lecz to nie jest jeszcze pewne.

Pierwsze 3 osoby, które opublikują mapy dostaną "boostera" o wartości 1 gratisowego vip'a

na innym serwerze o długości 1 miesiąca.

Pliki nie będą akceptowane z stron typu DROPBOX.SAFE.RU czy coś w tym stylu.

Proszę o korzystanie z interii/dropbox i tym podobne.

Jeśli ktokolwiek potrzebowałby pomocy związanej z tworzeniem map,

jej uploadem czy czymkolwiek innym proszę się do mnie zgłosić.

Bardzo chętnie pomogę każdej zainteresowanej osobie.

https://steamcommunity.com/id/bethew/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.