Skocz do zawartości

diN

[Zrealizowane][Propozycja] Warny

Rekomendowane odpowiedzi

Moderator

Nick z gry: diN*

Czego dotyczy?: Zmienienie tego że po tygodniu jest instant degrad z rang za jakiegoś smiesznego warna..

Szczerze powiedziawszy, mamy bardzo rygorystyczny regulamin co równa się z tym że warna dostać bardzo łatwo.

Do rzeczy, nie będę się tutaj rozpisywał ale chodzi mi o to że:

Jeśli ktoś dostanie warna i go nie odrobi bo nie ma czasu czy coś a mija już 7 dzień to proponuje żeby nie było od razu degrada tylko ,,ZAWIESZENIE" czyli sciągniecie rang na danym serwerze dopóki ktoś tego nie odrobi. Myślę że to będzie dodatkowa mobilizacja żeby ktoś warna odrobił + Myślę że niektórzy mogą się z tym streścić żeby nie doszło do takiego zawieszenia.

Dajmy na to że jak już ktoś siedzi na zawieszeniu 2 tygodnie to wtedy degrad, bo myślę że w 3 tygodnie już tą chwilke na odrobienie warna ktoś znajdzie.

Dajcie znać co o tym sądzicie.

Materiał: (niewymagany): --

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Moderator

No niby to  zawieszenie spoko, ale jeśli komuś zależy na rangach to warna odrobi w 20-30 minut... a ma na to tydzień + Czy ja wiem czy tak łatwo warna dostać? Zależy od kogo też, bo ja zazwyczaj daje ostrzeżenia słowne, ale to już zalezy kto daje. 

Spoko pomysł w sumie ale tak jak napisałem, dla chcącego nic trudnego. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Szczerze powiedziawszy, mamy bardzo rygorystyczny regulamin co równa się z tym że warna dostać bardzo łatwo." jeżeli moderatorzy to jebane gbury i potrafią warnować za byle co, to rzeczywiście jest bardzo łatwo dostać warna. Starajcie się trochę odpuścić i będzie git, nie musicie warnować za wszystko co jest w regulaminie. Admin też musi ponosić jakieś konsekwencje za posiadanie warnów, to już od Was zależy czy macie okres i warnujecie ciągle za wszystko czy jesteście ludźmi i potraficie trochę odpuścić. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedyś tego nie było z jednego prostego powodu: Ludzie mieli wywalone na odrabianie warnów i kiedyś admin miał warna od 2 miesięcy i nic, zero odrabiania. Jak wiedzą, że mg dostać za to degrada no to chyba bardziej się budzą, wątpię, że ktoś nie ma czasu przez cały tydzień, a jak już to wystarczy napisać do kogoś

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Właściciel

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Twoja propozycja została zrealizowana!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.