Skocz do zawartości
clay123

[Zbanowany]ban

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry:  Betrayed 

✘ Twój Steam ID: https://steamcommunity.com/id/noobinarea/

✘ Admin banujący: Seid

✘ Data i godzina otrzymania bana: 14:21 16 wrzesien

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: c4-frags.pl <Sloneczny> only dd2

✘ Powód bana: http://sourcebans.sloneczny-dust.pl/s1/index.php?p=banlist&amp;advSearch=STEAM_1:0:197651373&amp;advType=steamid&amp;Submit "wyzwiska"

✘ Link do demka z mapy, na której otrzymałeś bana: nie posiadam

✘ Opis sytuacji:  Admin seid naduzywal swoich praw bawiac sie komendami , wiec napisalem ze jest idiota dal mi bana 3 razy i bawi sie komendami , zmutowal mnie na 2h wiec napisalem na "@" jebac cie frajerze i dostalem bana na 1 dzien. 

Jak dla mnie nie sluszny ban 

[SM] ADMIN: Slapped Said #Chcesz się bić?.

i skacze sobie na pol mapy nawet moj kolega moze potwierdzic 

Od momentu dania ci bana robisz gównoburze na czatboxie i prowokujesz mnie na serwerze, jedyne czego żałuję to ze nie dałem ci bana na miesiąc jak radził mi huzar. 
Przypominam ze wczoraj dostałeś gag 60 minut za spamienie cały mecz na czacie  i wyzywałeś mnie na @admin przez kilka rund, puściłem to mimo uszu.  
Temat do zamknięcia, następne takie zachowanie skończy się surowszym banem. 

wczoraj sam powiedziales ze to ta pizda co dostala 3 razy bana , i powiedziales do mnie chuj mi w cyce ;-; i dzisiaj znow to samo robiles

i slapowales swojego kolege ciagle na shorta od 1 rundy przez 3 mecze i siebie tez i zasmiecales ciagle chat ;-;

I nawet jak mnie za cheaty banowales to inni mnie wyzywali od faszystow szwabow , itp to na to tez miales wywalone

Niestety, ale też byłem podczas tej sytuacji i Said dobrze postąpił dając Ci bana. Fakt faktem zeslapował się 3 razy ale to nie znaczy, że masz go od razu wyzywać od frajerów :) 

Ps. te slapy nie miały żadnego wpływu na rozgrywkę 

jak nie mialey wplywu z respa tt byl na shorcie w 5s , fakt ten ze jestes jakims fanboyem admina bo wyzywales mnie ciagle a jak dostawalem bana to byles happy jak dziecko

I bardzo dobrze, że dostałeś bana za wyzwiska.  Wyzywałeś to dostałeś, twoje odwołanie powinno iść do kosza bo jest bezsensu. 

Obraza → Kick lub ban według uznania administratora.    ---- Admin miał podstawy do zbanowanie ciebie.

Edit -  sam się do obrazy przyznajesz

jak do kosza? sam wczoraj mnie wyzwal 2 razy + bawi sie komedami

Od momentu dania ci bana robisz gównoburze na czatboxie i prowokujesz mnie na serwerze, jedyne czego żałuję to ze nie dałem ci bana na miesiąc jak radził mi huzar. 
Przypominam ze wczoraj dostałeś gag 60 minut za spamienie cały mecz na czacie  i wyzywałeś mnie na @admin przez kilka rund, puściłem to mimo uszu.  

hmmm pisalem to co 5-4 min , 4fun + sam mnie 1 wyzywales a jak byl gracz o nicku "jablko" i pisal ciagle i play pokemon go to tez nic z tym nie robiles.A jak Ci huzar radzil dac mi bana na 1 mies tak jak Ci gracze mowili ze mam cheaty i dawales tego bana to bylo trzeba dac mi na 1 mies.

ps . opiekun powinnien cos z toba zrobic bo jak masz admina to myslisz ze bogiem jestes jakims

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I bardzo dobrze, że dostałeś bana za wyzwiska.  Wyzywałeś to dostałeś, twoje odwołanie powinno iść do kosza bo jest bezsensu. 

Obraza → Kick lub ban według uznania administratora.    ---- Admin miał podstawy do zbanowanie ciebie.

Edit -  sam się do obrazy przyznajesz

Edit2 - Nie trzymasz się tematu. To jest dział odwołanie od bana     

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety, ale też byłem podczas tej sytuacji i Said dobrze postąpił dając Ci bana. Fakt faktem zeslapował się 3 razy ale to nie znaczy, że masz go od razu wyzywać od frajerów :) 

Ps. te slapy nie miały żadnego wpływu na rozgrywkę 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2018-09-15 19:00:43  pl.gifBetrayed co to spinbot ✺ [PL] CS-4FRAGS.PL ▶ Sloneczny ◀ Only DD2 de_dust2_old
2018-09-15 18:58:43  pl.gifBetrayed admin cio to spinbot ✺ [PL] CS-4FRAGS.PL ▶ Sloneczny ◀ Only DD2 de_dust2_old
2018-09-15 18:56:50  pl.gifBetrayed cio to spinbot ✺ [PL] CS-4FRAGS.PL ▶ Sloneczny ◀ Only DD2 de_dust2_old
2018-09-15 18:52:46  pl.gifBetrayed cio to spinbot ✺ [PL] CS-4FRAGS.PL ▶ Sloneczny ◀ Only DD2 de_dust2_old
2018-09-15 18:49:44  pl.gifBetrayed co to ten spinbot ✺ [PL] CS-4FRAGS.PL ▶ Sloneczny ◀ Only DD2 de_dust2_old
2018-09-15 18:47:25  pl.gifBetrayed dawaj co to jest spinbot

Pozdrawiam i życzę miłego dnia. 

EDIT:

ps . opiekun powinnien cos z toba zrobic bo jak masz admina to myslisz ze bogiem jestes jakims 

Trzymaj się tematu, bana dostałeś za wyzywanie mnie, nie wiem jaki argument pozwala wyzywać ludzi od zjebów i chujków. I jak już się sam przyznajesz w poście do wyzwisk to nie kasuj tego bo to żałosne. Przydało by się żeby jakiś moderator podrzucił pierwotną wersję twojego odwołania.

EDIT 2:

Pisz składniej bo tego się nie da czytać. 
Odwołanie dotyczy bana za wyzywanie administratora i tego się trzymaj. Nie interesuje mnie co robił jabłko, huzar czy inna gruszka. 

Zresztą to chyba podsumowuje cały ten temat xD

mutowal mnie na 2h wiec napisalem na "@" jebac cie frajerze i dostalem bana na 1 dzien. 

2018-09-16 16:18:22  pl.gifBetrayed kurwa bana 3 razy mi daje frajer i muta ✺ [PL] CS-4FRAGS.PL ▶ Sloneczny ◀ Only DD2 de_dust2_old
2018-09-16 16:18:17  pl.gifBetrayed zjebany admin ✺ [PL] CS-4FRAGS.PL ▶ Sloneczny ◀ Only DD2 de_dust2_old

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byłem happy bo niestety kiedy skill u Ciebie nie jest na takim poziomie żeby zabić kogokolwiek bez wspomagania to ban jest jedyną słuszną rzeczą jaka pozostaje, a kiedy banują takie za przeproszeniem ścierwa jak Ty to powiedz mi jak mogę nie być szczęśliwy ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do odwołania to powiem krótko: jest one bezcelowe, bo patrząc na Twoje logi, możemy zobaczyć że Ban za kulturę jest jak najbardziej słuszny. Nie zmieniłeś zachowania po dwóch gagach, więc Ban był kolejnym krokiem do uspokojenia Ciebie. Co do tych zabaw komendami to ogarnę temat i jeśli to prawda, wyciągnę konsekwencje wobec Saida. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Zbanowany!

Pozdrawiamy

Administracja CS-4frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.