Skocz do zawartości

Siri

[Propozycja] VAC BAN dla admina?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: Siri/ Bad Boy

Czego dotyczy?: Moja propozycja dotyczy administracji, którzy czitują i podczas pełnienia swojej funkcji jako admin zostali zbanowani permanentnie z oficjalnych serwerów CSGO, moja propozycja dotyczy tego, żeby nie było czegoś takiego dostaje się vac'a i kupujemy nowe konto prosimy kogoś o nadanie po raz kolejny admina na inne STEAM ID, moja propozycja jest taka, że jeśli dany admin dostanie vac'a musi to jakoś odpracować, np wysłać symboliczną kwotę przykładowo 20zł na jakiś cel charytatywny, wtedy pisał by odpowiedni temat wkleił ss z przesłania danej darowizny na szczytny cel, myślę, że jest to jakaś przestroga dla czitujących adminów, jednak dzięki takiemu czemuś możemy pomóc jakiejś osobie, i mieć przy tym jakiś swój udział. Wypowiadać się co o tym sądzicie. Pozdrawiam 

Materiał: (niewymagany): ---

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak dla mnie ok, ale 20 zł? niektórzy nie mają nawet konta w banku żeby przelać na cele charytatywne, a co dopiero pieniądze... już nie jeden żebrał o 15 zł na konto z cs'em, więc ogólnie cieńko to widzę. Wśród nas to by się przyjęło, ale wśród tych ludzi, którzy dostaną tego vac'a już raczej nie, zwłaszcza, że tacy ludzie mają już zazwyczaj wywalone w tą gierkę i grają bo grają. Więc nawet jakby ta propozycja została zrealizowana, to wątpię, aby ktoś kto dostał vaca w ogóle się tym przejął. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Moderator

Na nie

po co ma cos placic jak nie cheatowal na serwerach. Sam cheatowalem wiec bez sens totalny, ja to bym musial grube hajsy zaplacic xD, jesli nie cheatuje u nas na serwach to nie powinno to nas obchodzić

@ RaVeN to pobieraj co mnie to obchodzi co ty robisz XD dla mnie to mozesz nawet na spinbocie lecieć tylko nie na serwerze 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja na TAK moze nie z placeniem ale z zawieszeniem uprawnien na dluzszy czas. Chodzi o opinie .. Admin cs4frags lata odpalony super renoma na dzielni serio xdd 

Zle to wyglada i nie ma sie czym szczycic pamietam z czasow source ze takie rzeczy byly surowo traktowane i nie bylo ze to jeden raz prosze Pana. Dostales vaca ? To sie chuhlj o Admina mogles ubiegac. Tqk bylo i to bylo dobre i sie sprawdzalo. Odjebany admin sądzi odjebanego grqcza xddd hipokryzja level 1000000

@ Pyrson nabijasz posty? czy co? wypowiedz się może konkretnie do tematu bo nie chodzi tu o każdego odpalonego gracza tylko o adminów.

@ Pyrson ale ty napisales ogólnie xdd o wszystkich a ten temat nie dotyczy wszystkich odpalonych ze maja placic tylk ochodzi O ADMINOW . 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@ kamileon Pobiorę sobie WH, będę grał sobie na OnlyMirage ale dobrze będę się krył, za jakiś czas dostane vac'a, kupię nowe konto i lecimy znowu. :*  Skąd możesz mieć pewność, że osoba vac'iem nie grała na jakimś z naszych serwerów?

@ kamileon Mam na myśli to, że admin może dostać vac'a za granie na jednym z naszych serwerów z np. wh i co, wystarczy, że kupi nowe konto?

@ diN Sry, missclick. Moderatorzy mi się pomylili xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem jeżeli admin używa jakichkolwiek wspomagaczy i dostał za to Vac'a to nie powinien już dostać żadnej rangi wyższej niż gracz ,iż bierze odpowiedzialność za swoje błędy 

A więc  sprawa powinna być prosta  VAC= Brak Możliwości pełnienia funkcji wyższej niż gracz , bo  sam  banuje ludzi za Haxy a sam ich używa więc gdzie tu sprawiedliwość ...

Ludzi powinni brać przykład z admina a nie  on ma jakiś imunitet i lata odpalony bo może i nikt mu nic nie zrobić z normalnych graczy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

+1 ZA POMYSŁ aczkolwiek wydaje mi się że pewne osoby (pomimo otrzymanej blokady nie będą musiały płacić na rzecz sieci. 

(nie będę ich wymieniał bo raczej każdy wie o kogo chodzi)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie tutaj nie ma nawet o czym dyskutować.

Jeśli w każdym regulaminie jest napisane, że używanie wspomagaczy jest karane banem permanentnym to nie rozumiem tej propozycji, Administrator też musi się do tego stosować.

Tutaj mówisz o tym aby dać pewną ulgę administracji, taką, że jak cheatują, żeby dostali UB i jeszcze Admina?

Ta propozycja nadaje się od razu do kosza...

Jest to oczywiście moja opinia, ale odwołując się co do niektórych, jeśli ktoś pisze, że dostał bana za granie mmów na cheatach to jakie jest prawdopodobieństwo, że nie używał ich również na serwerze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta