Skocz do zawartości

Pietrek9911

Propozycje .

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że nie jestem mile widzianym graczem tego serwera na jego forum jak i na samym serwerze aczkolwiek nie mogę patrzeć na to wszystko bo łza mi się w oku kręci, chodzi mi tutaj o liczbę graczy na serwerze która nie przekroczyła średnio 15 graczy w jednym dniu w przeciągu miesiąca.

Dlatego chciałbym dać jakieś propozycje aby go bardziej zareklamować oraz "ulepszyć":

- Szczególnie chciałbym zwrócić uwagę na podbijanie tego serwera na GOSETTI jest to w zupełności darmowe a daje na prawdę dużo, Jeżeli ktoś chce to może również trochę wpłacić aby podbić serwer jeszcze bardziej co wyjdzie na duży plus. Ja już to oczywiście zrobiłem. Także polecam.

- Drugą sprawą jest wprowadzanie tych nowości na serwer które były opisywane w TYM temacie oczywiście tych które mogą być na prawdę na plus czyli propozycja numer 1, 2, 3. Są to propozycje na prawdę na plus i jakiekolwiek urozmaicenie a szczególnie te misje bo to jest urozmaicenie wprowadzane prosto do rozgrywki które ma zachęcić graczy do nawet codziennego wchodzenia na serwer. Nie wiem czy jest cokolwiek robione w celu wykonania tych propozycji ale na prawdę przydały by się one na ten serwer.

- W GameTracker pozmieniać ważne linki na linki do CS4Frags a nie Słoneczny-Dust.

To na tyle z moich propozycji na ten moment, mam nadzieję że społeczność tej sieci postara się aby serwer Base Builder miał z powrotem praktycznie full graczy jak było niegdyś.

Zapraszam do dyskusji na ten temat, uwagi też mile widziane, sprawmy aby ten serwer przeżył Swoją drugą młodość!!

@ BryleQ Ty no w sumie zapomniałem. Temat można wyrzucić do kosza...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pisze kolejny post po to aby w końcu ktoś z wyższej administracji tego serwera ruszył dupę i się chociaż wypowiedział. Bo jak widać żeby zlać ciepłym moczem dużo nie trzeba ale żeby ruszyć dupe to jest już taki ciężar że ja pierdole...

@ref

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra wyjebcie ten temat do kosza bo widzę, że opiekun jest tak zainteresowany że ja pierdole. Do dawania warnów to pierwsi ale do ruszenia dupy i zrobienia czegoś to już rączki połamane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta