Skocz do zawartości

maniak

[Negatywnie][Skarga]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry:Dylan o brien

Nick oskarżonego:onetwo

Data i godzina zdarzenia:ok 14:30

Nazwa serwera:Only Mirage 

Dokładny opis sytuacji:Szczyt hipokryzji "Pana opiekuna" który nie portafi uargumentować żadnej swojej wypowiedzi dlatego mutuje każdego innego rozmówce który ma trochę racji.Mianowicie przyłacza sie do dyskusji nie znając powodów jej rozpoczęcia .Sądze ze może to być jakiś rodaj upośledzenia.Dana osoba najwidoczniej nie przeszedła żadnego sprawdzenia czy jest kompetentny.To nie była pierwsza sytuacja tego typu.Chłopak chyba sie zabradzo poczuwa mając takie permisje.Nie pozdrawiam

Dowody (ssy, filmy itd.):-LOOK DEMOS GUYS 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
UB Team

Chętnie spojrzałbym na demko gdybyś swoją skargę poparł jakimiś dowodami np. właśnie linkiem do demka.

Masz 24h na dostarczenie dowodów, najlepiej i najłatwiej demka, inaczej skargę rozpatrzę negatywnie.

@ maniak

@ Dylan Jeżeliby dał demko wiedziałbym już wszystko, gdyż na Mirage jest czat głosowy i sam bym znał caaałą sytuację.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dostałeś muta za brak kultury bo przeklinałeś i nie dało się Ciebie słuchać. @ Madraxu wydaje mi się, że przed daniem dowodów mógłby opisać sytuację.

Może ja opisze sytuację. A więc było to tak, zapytałem się gracza onetwo czy to on wcześniej wyzywał jakiegoś gracza i jakiś inny typek powiedział mi, że tak to on wyzywał cytując jego słowa. Wulgarny gracz onetwo chyba poczuł się urażony tym, że dowiedziałem się prawdy i zaczął przeklinać i przekrzykiwać innych więc dałem mu muta na 1h za brak kultury.  Wnioskuje więc, że skarga powinna być rozpatrzona negatywnie ponieważ @ maniak kłamie w opisie sytuacji.

@ Madraxu 24h minęły i dowodów nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
UB Team

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Twoja skarga została rozpatrzona negatywnie !

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.