Skocz do zawartości


Blaze2

Creepypasta #4

Rekomendowane odpowiedzi

  litera-i-alfabet-ruchomy-obrazek-1113litera-i-alfabet-ruchomy-obrazek-1096litera-i-alfabet-ruchomy-obrazek-1115litera-i-alfabet-ruchomy-obrazek-1115litera-i-alfabet-ruchomy-obrazek-1105litera-i-alfabet-ruchomy-obrazek-1092litera-i-alfabet-ruchomy-obrazek-1105litera-i-alfabet-ruchomy-obrazek-1111 litera-i-alfabet-ruchomy-obrazek-1097litera-i-alfabet-ruchomy-obrazek-1098litera-i-alfabet-ruchomy-obrazek-1111

 

Witam, jako że @ Madraxu przestał prowadzić tą serię ja zamierzam ją kontynuować, dajcie znać jeżeli wam się to podoba, a będzie więcej takich tematów.

 

"Zawsze tankuj do pełna"


g-creepypasta-7.jpg


Późną nocą para nastolatków wraca z dyskoteki w sąsiednim miasteczku do domu. Po drodze kończy im się paliwo. Wszędzie dookoła jest mroczny las i niewielkie szanse na znalezienie pomocy. Chłopak zjeżdża do zatoczki i mówi dziewczynie, że pójdzie poszukać stacji benzynowej, która powinna być niedaleko. Dziewczyna boi się jednak zostać sama i błaga go, żeby jej nie opuszczał. Chłopak długo ją namawia, a na koniec ustalają, że ma się ona schować na tylnym siedzeniu pod kocem, a gdy on wróci zapuka trzy razy.

Dziewczyna siada z tyłu i otula się szczelnie kocem. Mija kilka minut, potem pół godziny. Dziewczyna słyszy dwa stuknięcia i już ma się podnieść powitać ukochanego, gdy dźwięk się powtarza, słychać znowu dwa stuknięcia. Przerażona, jeszcze głębiej wchodzi pod koc.

W końcu jednak udaje jej się zasnąć. Budzi się dopiero na dźwięk policyjnych syren i głosu policjanta nawołującego przez megafon. Dziewczyna się unosi i widzi policjanta, który przekazuje jej, że ma wysiąść i do niego podbiec. Dziewczyna wysiada i biegnie ile ma sił. Kiedy jest przy policjancie odwraca się, aby spojrzeć na samochód, i widzi na dachu potężnego mężczyznę z szaleństwem w oczach, który trzyma coś w dłoni. Przez chwilę dziewczyna patrzy oniemiała. Okazuje się, że mężczyzna trzymał w ręce odrąbaną głowę jej chłopaka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×