Skocz do zawartości

Aleksandra

Odwołanie od 3 warnów

Rekomendowane odpowiedzi

Ilość otrzymanych warnów (niesłusznych): 3

Data i godzina otrzymanego warna: wczoraj koło 21

Powód otrzymanego warna: Rozsyłanie memów z moją osobą (skoro nie perm to jakaś kara musi być)

Wyjaśnienia: Zacznijmy od tego, ze dostalam za to perm bana na forum za rozesłanie zdjęcia X D chociaż nawet nie widać kto widnieje na danym zdjęciu. Fotografia była przesłana przez messengera w rozmowie prywatnej do @  Siri, no cóż rozmowa wyciekła i szanowny moderator postanowił ukarać mnie permem(mam na myśli tutaj kamileona) Sprawa wyjaśniona, dostałam ub. Jednak Kamilowi nie spodobał się fakt ub i raczył wlepić mi 2 warny, podobno przypadkowo i zmienił jednak na 3. Od kiedy mieszanie rozmów prywatnych wiąże się z forum??? Pewnie ktoś z was pamięta sytuacje z pewną osobą, która też rozsyłała memy i przypominając, było to wysyłane na sb i grupie 4fragsów na messengerze.  Tłumacząc siriemu powód blokady Kamileona na fb wysłałam mu danego mema w celu wyjaśnienia sytuacji. @ kamileon tłumaczył się tym iż wysłałam to osobie z forum to on też będzie mieszał to w forum. Skoro wyszły moje prywatne wiadomości, posłużę się tutaj moją rozmową z Kamileonem na snapie i jego brakiem niechęci, ponieważ marnuję mu czas na rozwiązanie sytuacji:) (wszystko co potrzebne zostało zasłonięte, abym nie dostała kolejnych warnów za nazwę na snapie X D)

https://imgur.com/a/zAV9qa6

https://imgur.com/a/LyJgfSs

https://imgur.com/a/Al1Tnk0

https://imgur.com/a/Al1Tnk0

Nie zamierzam wstawiać całej rozmowy, ssc mogą być wstawione w złej kolejności.

I przypomnę jeszcze raz:) Na zdjęciu wysłanym przez moją osobę nie widnieje twarz kamileona, tylko jego ramię i telefon + dopisek z sb:) i z jakiej okazji wszystko musi być mieszane w forum? :)) (kamil niestety nie był w stanie wytłumaczyć mi to sensownie)

I pragnę tutaj jeszcze zapytać się @  FREZZZE za co dostałam blocka na sb? Rozumiem fakt, że nie powinnam poruszać  tematu warnów na sb, tyle że sam powiedziałeś, że mam last szanse. I tu jest pytanie w jaki sposób ją straciłam??? Sam się przyczepiłes do mnie ze mam sie nauczyc czytac co już było prowokacją z twojej strony X D i ja odpisując poźniej, że sam zaczynasz dostałam prawdopodobnie za to blocka. Pytanie gdzie straciłam tą twoją last szansę? 

ZA WSZELKIE BŁEDY I POWTORZENIA WIELKIE SORY. Mam nadzieję, że da się to przeczytać z jakimś sensem :P elo

@ kamileon znajomości? nie nazwałabym tego tak skoro z @ GeForce rozmawiałam może z 3 razyXD. I co z tego, ze jestem dziewczyną? nie oczekuje zadnej faworyzacji XD perma nie zamierzałam z tobą wyjaśniać, wczoraj w nocy przyszłam rozmawiać z frezzzem i tobą na temat bloka to dostawałam kicki z kanału od ciebie, więc jak tu z tobą wyjaśniać cokolwiek skoro nie zamierzasz rozmawiać ze mną bo albo nie masz czasu albo masz humorki X D Różnica między memami z fliperem była taka, że na nich widniała jego twarzXD 

@ kamileon po bloku na sb wbiłam na ts:) nawet nie mialam jak wyjasnic sytuacji bo dostawalam kicki od ciebie a pozniej sie sam zwinales z tsa:P

Edytowane przez BigPeach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Moderator

Śmieszna jakaś jesteś, zamiast wyjaśnić normalnie sprawę na ts to powiedziałaś, że masz mnie w dupie, mniejsza. Dostałaś ub jedynie dlatego, bo masz znajomości, bo żaden z właścicieli nie chciał ci tego zdjąć. No więc przypomnę tutaj memy z @ Fliper były robione, ale nie były wysyłane na forum i osoby dostawały perma, wysłałaś mema ze mną więc kara powinna być taka sama, ale zapomniałem że jesteś dziewczyną, a w adminsitracji są osoby które mają słabości to tej płci szczególnie w necie. Złamałaś regulamin więc zostałaś odpowiednio ukarana, administracja się zgadza z tą karą, bo sama powiedziała, że powinnaś to dostać zamiast perma, więc uznałem to za lepszą formę od perma. Jak na moje warny zostają, ale zobaczymy kto ma słabość do dziewczyn i zobaczymy co z tego wyjdzie.

eedit

na tsa wczoraj wbiłaś pogadać z robertem a nie wyjaśnić sprawe z warnami ;)))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta