Skocz do zawartości

maf

[Przyjęte]Podanie na admina Maf

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Mateusz

Nick: MAF#kumpel | CS4F

Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/MAF%23kumpel | CS4F/145.239.20.144:27030/

SteamID: STEAM_1:0:113434265

Znajomość komend SourceMod'a [1-10]: 7

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Adminem:  Jestem rozpoznawalną osobą na serwerze, która jest miła i sympatyczna. Grając na serwerze będę spełniał zadania admina. Jestem dość często na serwerze i postaram się zadbać o ład i spokój na nim. Kandyduje na admina, ponieważ wiele osób obraża się nawzajem, afkuje i lata odpalonych po mapie, a nie zawsze jest dostępny admin żeby takiego delikwenta zbanować

Składka - 11.07 zł [Tak/Nie]: Nie

Coś o sobie: Nazywam się Mateusz, mieszkam w miasteczku a dokładnie w Bytomiu Odrzańskim. Moje hobby to granie w piłkę nożną oraz oglądanie jej, jak również granie w gry komputerowe. Piłkę nożna trenuje od 10 lat i mam w niej wiele sukcesów min. Mistrzostwo Ligi Lubuskiej (trampkarz). Najczęściej słucham rapu, trapu i hip-hopu. Moi ulubieni wykonawcy to Post Malone, Young Igi i Guzior. Wolny czas spędzam ze znajomymi grając w piłkę albo wychodzę z nimi na dwór

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Przyjęte! Zgłoś się do Administracji (UBTeam+) w celu stworzenia konta w Sourcebansie!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Zgłoś się do Siriego w celu dopisania do listy administracji. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.