Skocz do zawartości

mazi

[Niezrealizowane] Usunięcie aug/sg 553

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: Mazi

Czego dotyczy?: Usunięcie AUG/SG553

Materiał: Proponuję zablokowanie kupna broni AUG oraz odpowiednika po tt SG 553, od czasu nowej aktualizacji wprowadzającej straszne obniżenie ceny tych broni każdy zaczyna nią grać i według mnie jest poprostu za dobra jak na taką cenę.

@din jeżeli masz takie rozumowanie, to może M249 oraz P90 wróci, chociaż sądzę, że usunięcie M249 nie miało większego sensu.

@endzik dotyczy to tylko 2 broni :)  , kiedyś te bronie były zablokowane i nikomu to nie przeszkadzało zbytnio.

Edytowane przez mazi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Moderator

No głupszej propozycji to ja dawno nie widziałem XDDD

Chyba dobrze że Valve wreszcie pomyslało i obniżyło cenę tych dwóch w.w. broni bo wreszcie jest jakiś odpowiednik ak47/m4

Za dobra na tą cene? Zartujesz sobie chyba xD

Jest takie przysłowie ,,kiepskiej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy"

Jeśli ktoś umie grać w te pistolety to bez problemu sobie poradzi z ludzmi co uzywaja tych broni.

Zresztą to jest ONLY MIRAGE a nie serwer na którym się stricte tryharduje, więc ludzie nie będą grali tylko ak47/m4 tylko będą kombinowali i w ten sposób mogą cwiczyć m.in AUGA i SG.

P.S Nic w tej grze nie jest lepsze od AK-47.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Same try hardy na tym Only Mirage. :P

Mam doświadczenie w irytowani... graniu sg553/aug'iem i powiem ci szczerze, że gra się o wiele trudniej niż ak47/m4, więc to chyba jednak zależy od UMIEJĘTNOŚCI.

btw. wyjaśnij mi proszę, czemu dostanie strzału w głowę z ak47 jest o WIELE lepsze niż umrzeć od sg553/aug.

@ mazi mi przeszkadzało :p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Blokować od razu to może nie, ale ograniczyć je dla teamu, np 2 takie bronie na drużynę czy coś w tym stylu, według mnie bardziej opcjonalne wyjście z tej sytuacji. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Moderator

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Twoja propozycja nie została zrealizowana! 

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.