Skocz do zawartości

Pawelisto30

Co tam z ZombieModzikiem?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: Pawelisto2 #6 

Czego dotyczy?: Przyszłości ZM

Materiał: Są jakieś plany wobec ZM? Razem z Wujkiem H. znanym również jako Dotyk Tygryska mielibyśmy kilka propozycji na usprawnienie serwera, żeby dodać trochę życia, ale widzimy pustkę, niewiele się dzieje, topki nie ma, więc może serwer został odpuszczony :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"ale widzimy pustkę, niewiele się dzieje, topki nie ma, więc może serwer został odpuszczony :P"

No tak, mogłem się wyrazić jaśniej.

Ale widzimy pustkę, niewiele się dzieje, topki nie ma od kilku miesięcy, adminów również nie ma, niektóre linki na serwerze dalej przekierowują na strony slonecznego dusta, Opiekun się nie pojawia, więc może serwer został odpuszczony i nie ma już wobec niego żadnych planów, bo jeśli serwer byłby brany pod uwagę w kontekście rozwoju to myślę, że nie dopuszczono by do takiej sytuacji jaka ma teraz miejsce - lecz mogę się mylić. Rozumiem, że gracze mogą, a nawet powinni zgłaszać różne błędy, ale jakiś czas temu Wujek H. złożył propozycje tu na forum w kontekście Zombie Mod i tematy potem zniknęły, więc myśleliśmy przez pewien czas, że serwer będzie zamykany i aranżowany na nowy, serwer dalej stoi, więc pomyśleliśmy, aby zapytać co się dzieje i może pomóc rozwijać go na nowo.

Dlatego wolę się upewnić, że serwer jest jeszcze brany pod uwagę i składane propozycje będą faktycznie rozpatrzone. Napisałbym z tym do Opiekuna, ale jest od jakiegoś czasu nieaktywny, więc założyłem ten temat. W poddziale takim, bo nie ma żadnego ogólnego typu: "Dyskusja serwerowa", więc tylko ten mi pasował do złożenia tego zapytania.

Pozdrawiam

By kamileon,

Edytuj wypowiedź następnym razem, a nie piszesz nowy post...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 12.10.2018 o 23:25, Pawelisto30 napisał:

"ale widzimy pustkę, niewiele się dzieje, topki nie ma, więc może serwer został odpuszczony :P"

No tak, mogłem się wyrazić jaśniej.

Ale widzimy pustkę, niewiele się dzieje, topki nie ma od kilku miesięcy, adminów również nie ma, niektóre linki na serwerze dalej przekierowują na strony slonecznego dusta, Opiekun się nie pojawia, więc może serwer został odpuszczony i nie ma już wobec niego żadnych planów, bo jeśli serwer byłby brany pod uwagę w kontekście rozwoju to myślę, że nie dopuszczono by do takiej sytuacji jaka ma teraz miejsce - lecz mogę się mylić. Rozumiem, że gracze mogą, a nawet powinni zgłaszać różne błędy, ale jakiś czas temu Wujek H. złożył propozycje tu na forum w kontekście Zombie Mod i tematy potem zniknęły, więc myśleliśmy przez pewien czas, że serwer będzie zamykany i aranżowany na nowy, serwer dalej stoi, więc pomyśleliśmy, aby zapytać co się dzieje i może pomóc rozwijać go na nowo.

Dlatego wolę się upewnić, że serwer jest jeszcze brany pod uwagę i składane propozycje będą faktycznie rozpatrzone. Napisałbym z tym do Opiekuna, ale jest od jakiegoś czasu nieaktywny, więc założyłem ten temat. W poddziale takim, bo nie ma żadnego ogólnego typu: "Dyskusja serwerowa", więc tylko ten mi pasował do złożenia tego zapytania.

Pozdrawiam

Z wieloma rzeczami nie da się nie zgodzić. Sam nie spędzam zbyt dużo czasu na serwerze, lecz w 100% zgadzam się z tobą Pawelisto, byłem w tym tygodniu na serwerze bodajże 17.10 w środę, na serwerze bo była sensowna ilość graczy na serwerze, było sporo starszych graczy typu 

Norbixuu AD1X itd. mimo dobrej atmosfery brakowało czegoś brakowało czegoś co było zawsze tryhardu o topkę. Umarło to co budowały legendy ZM, gracze wybierają jak największe mapy żeby się (bawić), zawsze w nominate było 2day2 zimulandia dustway i tym podobne mapy.

Rozmawiałem z Chef Adminem ZM i usłyszałem że dodali 3 mapy w tym 2 są (zbugowane) ? Nowa administracja robi sobie jaja (jak ja byłem na okresie próbnym robiłem wszystko powoli sprawdzałem wszystko 8 razy zanim cokolwiek zrobiłem) i jestem z tego zajeb... zadowolony.

Zapewne kolejnym powodem umierania zm  może być osoby na wyższych stanowiskach ZM nie mam na celu nikogo obrazić lecz nie idziemy wcale do przodu wręcz przeciwnie cofamy się. Gdy jeden z najbardziej doświadczonych adminów dostał blokadę VAC przestałem grać bo nie miałem z kim rywalizować o topkę, zawsze z ferniakiem można było poszczelać coś. Lewy mówiłeś że jak będzie CAdmin to ci będzie łatwiej i że ożywisz serwer. Shadov ma już sporo czasu CAdminem a po zapytaniu się go czego nic się nie dzieje odpowiedział mi że nie może robić nic bez twojej zgody czyli.

To jest jeszcze zrozumiałe że stara się nic nie robić za plecami, ale żeby dosłownie nic nie robić no to lekka przesada miałem okazje aby iść na opiekuna czy na CAdmina ZM ale nie chciałem bo wiedziałem że nic nie zrobie na tym stanowisku tylko pociągnę ZM na straty.

Zróbmy coś puki nasz serwer jeszcze żyje .

Zapewne jakby nie post pawelisto to nikt by już nic nie napisał na tym forum.

Z chęcią wrócę na serwer i dalej będę adminem jak zaproszeniem ruszycie te cztery litery tam.

A i lewy kupiłes już te buty o których się tak chwaliłeś (z naszych składek ) ;) ?

Przepraszam że tak zwlekałem z odpowiedzią Paweł ale mam mało czasu ostatnio 

Pozdrawiam ciepło Ka$p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnio bardzo mało gram w CS'ka, praktycznie wcale nie gram. Jednak też zauważyłem, że serwer ZM z każdym kolejnym miesiącem powoli umiera. Jeszcze kilka miesięcy wstecz aktywność graczy na serwerze mało kiedy spadała poniżej 20 osób. Teraz widzę, że jest wręcz odwrotnie. Przez ostatnie 30 dni nie grało tam więcej jak 20 osób. Dodatkowo serwer od dłuższego czasu jest w stagnacji, żadnych zmian, propozycji, inicjatywy administracji z serwera, NIC! Mogę nawet powiedzieć, że serwer cofnął się w rozwoju. Wcześniej to można było tam poszaleć, powalczyć o TOP'kę, rywalizować na GT' trackerze, były nawet nagrody za aktywność. Teraz TOP'ki nie ma, punktów nie ma, jest chyba tylko możliwość kupienia VIP'a. Jednak nie wiem po co, skoro ten VIP: a) chuija się przyda przy takim stanie serwera, b) ssie mocnej niż odkurzacze zelmera. Teraz kolejny wątek, czyli temat administracji. I tutaj mam wrażenie jakbym wleciał w czarną srakę wielkiego murzyna - nikogo nie widać, nikogo nie słychać, spokój i harmonia. Różnica jest tylko taka, że trochę w niej yebie. Opiekun serwera niby jest, ale chyba ma wywalone, bo żadnej inicjatywy z jego strony nie zauważyłem. To samo tyczy się administracji, która chyba równie mocno ma wywalone na serwer. Od dobrych kilku miesięcy nie widziałem tutaj żadnej propozycji, aby polepszyć stan serwera. A przepraszam, właśnie sobie przypomniałem. Faktycznie, było trochę propozycji jakieś 2 miesiące temu, ale w niewyjaśnionych okolicznościach poznikały z tego działu. Chyba ktoś z akademii pranksterów Cheetosa postanowił się zabawić w Marcina Dubiela i sprankować całą społeczność graczy serwera ZM. BRAWO TY! Kolejna sprawa, czyli administracja główna tej sieci serwerów. Na początku wysyłałem wiadomości priv, że bardzo chętnie pomogę, aby serwer ZM podnieść na jak najwyższy poziom. Dostałem odpowiedz, że prace nad serwerem będą prowadzone, ale to dopiero jego początki na sieci i trzeba poczekać. Uszanowałem decyzję Administratora Głównego i cierpliwie czekam do tej pory. No cóż.. Chyba plany związane z tym serwerem się zmieniły i jego rozwój jest w dalszym ciągu jedną wielką niewiadomą. Tak czy siak uważałem, że Administracja podejdzie poważnie do kwestii serwerów po ich przyłączeniu od strony Słonecznego Dusta. Jednak zawiodłem się i widzę, że tylko serwery od 4-fragsa są tutaj głownie brane pod uwagę. Echh szkoda.. Serwer ma duży potencjał, a tak się marnuje... Pozdrawiam :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Dotyk Tygrysa. napisał:

Ostatnio bardzo mało gram w CS'ka, praktycznie wcale nie gram. Jednak też zauważyłem, że serwer ZM z każdym kolejnym miesiącem powoli umiera. Jeszcze kilka miesięcy wstecz aktywność graczy na serwerze mało kiedy spadała poniżej 20 osób. Teraz widzę, że jest wręcz odwrotnie. Przez ostatnie 30 dni nie grało tam więcej jak 20 osób. Dodatkowo serwer od dłuższego czasu jest w stagnacji, żadnych zmian, propozycji, inicjatywy administracji z serwera, NIC! Mogę nawet powiedzieć, że serwer cofnął się w rozwoju. Wcześniej to można było tam poszaleć, powalczyć o TOP'kę, rywalizować na GT' trackerze, były nawet nagrody za aktywność. Teraz TOP'ki nie ma, punktów nie ma, jest chyba tylko możliwość kupienia VIP'a. Jednak nie wiem po co, skoro ten VIP: a) chuija się przyda przy takim stanie serwera, b) ssie mocnej niż odkurzacze zelmera. Teraz kolejny wątek, czyli temat administracji. I tutaj mam wrażenie jakbym wleciał w czarną srakę wielkiego murzyna - nikogo nie widać, nikogo nie słychać, spokój i harmonia. Różnica jest tylko taka, że trochę w niej yebie. Opiekun serwera niby jest, ale chyba ma wywalone, bo żadnej inicjatywy z jego strony nie zauważyłem. To samo tyczy się administracji, która chyba równie mocno ma wywalone na serwer. Od dobrych kilku miesięcy nie widziałem tutaj żadnej propozycji, aby polepszyć stan serwera. A przepraszam, właśnie sobie przypomniałem. Faktycznie, było trochę propozycji jakieś 2 miesiące temu, ale w niewyjaśnionych okolicznościach poznikały z tego działu. Chyba ktoś z akademii pranksterów Cheetosa postanowił się zabawić w Marcina Dubiela i sprankować całą społeczność graczy serwera ZM. BRAWO TY! Kolejna sprawa, czyli administracja główna tej sieci serwerów. Na początku wysyłałem wiadomości priv, że bardzo chętnie pomogę, aby serwer ZM podnieść na jak najwyższy poziom. Dostałem odpowiedz, że prace nad serwerem będą prowadzone, ale to dopiero jego początki na sieci i trzeba poczekać. Uszanowałem decyzję Administratora Głównego i cierpliwie czekam do tej pory. No cóż.. Chyba plany związane z tym serwerem się zmieniły i jego rozwój jest w dalszym ciągu jedną wielką niewiadomą. Tak czy siak uważałem, że Administracja podejdzie poważnie do kwestii serwerów po ich przyłączeniu od strony Słonecznego Dusta. Jednak zawiodłem się i widzę, że tylko serwery od 4-fragsa są tutaj głownie brane pod uwagę. Echh szkoda.. Serwer ma duży potencjał, a tak się marnuje... Pozdrawiam :) 

Zacznę od tego, że jak wspomniałeś (zagubiły) się gdzieś stare propozycje które były świetne sam napisałem z 3. Jestem adminem ZM, a jako admin powinienem wspierać mój serwer, ale jestem także człowiekiem co za tym idzie jak nie dodajemy nic nowego to serwer się nudzi.

Czego nie odnowimy propozycji takich jak:

-Odświeżony wygląd dla postaci rangi VIP.

-Dodamy molo do !zp (nie jestem pewny czy nie jest to skończone).

-Poprawieniem map.

-Tryb survivor.

-Naprawienie klasy spalonego zombie dla VIP'a.

-Nagroda za topkę 

Na 100% nie wymieniłem wszystkich starych propozycji które były na liście 2do Lewego.

Poprawcie mnie jak zostało coś dodane czy jak o czymś zapomniałem przecież mamy naszego opiekuna oraz CHEF admina którzy z wielką chęcią wprowadzą wyżej wymienione rzeczy do życia.

Zapewne tak samo jak wy chce, żeby nasz ZM wrócił do starej sprawności.

Jeśli masz wywalone na ten serwer, panie opiekunie to napisz tą degradacje, bo tylko dobijasz ten serwer, albo się ogarnij i zacznij coś robić.

Mimo, że nie mam dużej aktywności na serwerze to postaram się cały czas poświęcać na granie na ZM.

(Pisane ana szybko)

Pozdrawiam 

By Blaze2,

Następnym razem edytuj post i nie pisz drugiego w tym samym temacie, z góry dziękujemy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miną dzień, mijają lata.. Jutro mieni się od barw!

Od założenia tematu miną już ładny miesiąc, a tu dalej kluski z rosołem. Miałem nadzieję, że przez ten czas ktoś z administracji tu wejdzie i łaskawie odpowie CO i JAK. Jednak znowu się zawiodłem i doznałem rozczarowania. W dalszym ciągu stoicie w kropce. Jak było tak i jest. Żadnych zmian, żadnej odpowiedzi, nic... Nie wiem co tu więcej dodać. Napiszę jedynie co widzę, a widzę tyle, że nic nie widzę.

P.S Zaraz dostanę warna za to, że: 'Edytuj posta, robisz spam, zaśmiecasz forum' , ale yebac. Nie mam zamiaru edytować posta, którego pisałem miesiąc wcześniej, i wstawiać tam aktualne informacje. 

By Blaze2,

Następnym razem edytuj post i nie pisz drugiego w tym samym temacie, z góry dziękujemy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ludzię, jaki wy macie problem, może serwer ma tzw. "Kryzys" więc nie wiem czemu aż tak panikujecie.

Co do propozycji to napisz poprawną a nie propka o propce..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta