Skocz do zawartości

kamil3411

Brak hełmu dla vipów na pistoletówce

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: Christian Grey

Czego dotyczy?: Regulacja VIP 

Materiał: Często trafiam na pistoletówce głowe z usp no normalna sytuacja. Częściej trafiam na VIP-ów z hełmem i zastanawiam się jak jeszcze gościu żyje jak to nie było przez ściane? Smutne ale prawdziwe xd. Jestem świadomy, że to dużo regulacji, ponieważ dotyczy to tylko rund pistoletowych w reszcie nie mam problemu. Rozumiem osoby płacące za usługe VIP bo chcą mieć "przewagę" lecz te pistoletówki bolą ;/ zwłaszcza, że inni gracze nie maja szansy kupić sobie hełmu w 1. Do reszty rund nie mam zastrzeżeń, ponieważ każdy może kupić sobie ak lub m4 i oczywiscie pełny kevlar. Kolejna sugestia czy dobra nie mi oceniać jest to takie moje zdanie.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo dobrze Cię rozmumiem i jak najbardziej Cię popieram aby usunąć hełm dla vipa; jest to bardzo denerwujące. Poza tym VIP zawsze na pistoletówce może mieć tylko kevlar bez hełmu i wtedy i tak ma przewagę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Moderator

Jestem na TAK, tylko to trzeba byłoby zmienić w ustawieniach jakoś żeby blokada była na kupowanie hełmu w 1 i 16 rundzie.

VIP jest aż za MOCNY, bez przesady żeby biegać z hełmem w pistolkach, na daleki dystans trzeba sprzedać 3 głowy z glocka żeby zabić (np. na midzie na full zasięgu)

Płaci się za vipa m.in po to żeby mieć doublejumpa, 105hp, menu wyboru broni (czyli można mieć awp co runde), dużo więcej pieniędzy bo ma sie zawsze zestaw granatów.

W pistolkach vip ma taką przewagę że może sobie kupić teca/fiveseven/deagle + ma zestaw granatów + ma HEŁM.

Zwykły gracz ma UWAGA Uspa + kevlara / Glocka + kevlara

No powiem wam że w miare równo to wygląda i zwykły gracz z łatwością może zabić takiego vipa X D.

Przypominam że to tryb Only Mirage, a nie jakieś gówno gdzie się wbija levele jak na codmodzie żeby vip dawał taką kolosalną przewagę.

Mam nadzieje że zostanie coś z tym zrobione, a sam mam vipa i grałem chwile bez więc wiem jak to tiltuje i odechciewa się grać.

Druga sprawa że vip od razu po wygranych pistolkach może nawet sobie awp kupić bo ma tyle pieniędzy (zestaw granatów ma za free co rundę.)

A osoba bez vipa która przegra pistolki ma max jakiegoś PM'a pokroju MP5, ale musiałby zabić z 3 osoby.

Czyli pierwsze 3 rundy to jest festiwal freekilli dla vipów którzy mają ogromną przewagę wyposażenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak najbardziej za. Moim zdaniem na OM nie powinno być w ogóle darmowego hełmu bo jak wypisał @ diN wyżej Vip jest za dobry, a te 350 $ dla takiego vipa który ma zestaw granatów i darmową broń to żaden problem. Wiem, że przecież ludzie za to płacą ale bez przesady. @ mazi Co o tym sądzisz?

@ GeForce Fajnie by było jakbyś zrobił coś z tym Vipem bo ostatnio zauważyłem, że znowu "wróciłeś do życia" na sieci i robisz bardzo dużo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie spodziewalem się takiego odzewu (sorry za znaki pisze z telefonu xd)

I właśnie tak jak mówiłem chodzi tylko o rundę pistoletowa bo w innych dla mnie nie ma żadnego problemu, wystarczy wykazać się większym sprytem i skillem

Edytowane przez kamil3411
Dodanie zawartości wypowiedzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na Nie.

Według mnie VIP jest dlatego, żeby gracze którzy Go zakupili mieli ułatwienie, a w cale jakimś wielim utrudnieniem to nie jest, chociaż czasami to może denerwować... Psuje to jedynie niektóre ładne akcjie, a VIP jest po to, aby nie dało się go tak łatwo zabić.

Oto moje zdanie @ Malbor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak 

W pistoletówce dostawać hełm to już przesada

Rozumiem, że Vip za coś płaci ale normalny gracz

również powinien mieć jakieś szanse

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta