Skocz do zawartości

grzeskowy34

Brak monet

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: Masno Fest  ♥ .  ♥

Opis błędu:  Jak to zawsze dostałem monety co mi znikneły ostatnio ale po 2 mapach (nie pamiętam jakich) z 20 milionów miałem 4 a po 2 godzinach od tego incydentu znowu zniknęło mi 2 miliony monet

Zdjęcie/Film błędu(niewymagany):

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wydaje mi się że troszkę z tym kłamiesz i w ten sposób uzyskujesz darmowe monety ;)

@ grzeskowy34 posiadasz w nicku na serwerze jakieś znaki specjalne ', " ?

@ n.o.x na Deathrunie jest mój sklep wgrany, serwer nie traci połączeń z bazą danych a mi się jakoś moje 106140979 monet nie usuwa. + się tak dopytam, dekompilowałeś mój sklep że wiesz co tam jest? :) 

va1zcIe.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panie robercie niech pan się spyta nie wiem na przykład Sznycla on mi dawał ostatnio 20 milionów jak napisałem ale one po prostu mi znikają to te monety i na ten moment ma 2 miliony a miałem 20 milionów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, grzeskowy34 napisał:

\

@ Roberrt Tak takie SERDUSZKA (  ♥ .  ♥ ) ( i zabrało mi 15 mln potem kolejne 15 a na koniec 20 milionów)

By Blaze2,

Tym razem daruje Ci warna ale następny razem edytuj swoją wypowiedź i nie dodawaj nowych postów w jednym temacie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok spróbuje się skontaktować z obecnym technikiem jakoś się sprawdzi w jaki sposób ci znikają te monety bo to już nie jest śmieszne. Na razie zostawiam ten temat otwarty, żeby się ewentualnie tutaj wypowiedział @ n.o.x

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Właściciel

Nie ma fizycznej możliwości aby stracić monety, nawet w momencie utracenia połączenia z bazą danych; użytkownik musiał by mieć fizycznie liczbę monet wynoszącą mniej niż stan faktyczny przy ostatnim zapisie.

Znaki specjalne w nicku nic nie wnoszą, ponieważ system jest wyposażony w SQL_EscapeString, który zapobiega powstawaniu błędów przy zapisie.

Polecam sprawdzić logi połączenia z bazą danych w okresie, kiedy monety znikły.

@Roberrt Pomyłka, myślałem, że chodzi o mój sklep.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta