Skocz do zawartości

Malbor

Darmowa broń

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: Malbor

Czego dotyczy?: Proponuję usunięcie menu darmowej broni. Uważam, że vip na mirage jest za pay2win i ludziom bez vipa jest tak naprawdę ciężko. Sytuacja na serwerze wygląda tak:

1. Pierwsze 4 rundy vipy mają darmowy zestaw granatów, kevlar+hełm i defuse kit w CT. Jak nie masz vipa to w pistoletówce kupujesz kevlar bo nie masz innego wyboru, ponieważ jak kupisz lepszy pistolet niż glock/usp to giniesz na dwa strzały z deagla którego w rękach trzyma vip mający jeszcze kevlar, hełm i granaty za darmo.

2. Po 5 rundach vipy w tt mają darmowe:

- Kevlar+hełm, granaty i defuse kit.

- broń na początku rundy.

3. Ponad to vip ma doublejumpa dzięki któremu np. z undera może wskoczyć do okna bez pomocy kolegów z drużyny.

Materiał:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na Tak.

Ogólnie VIP ma za łatwo na OM, dlatego jestem za usunięciem menu darmowej broni, tym bardziej, że wiele razy przez tak zwany missclick straciłem np ak47 po CT. 

@ jempieska według mnie z twoją propozycją jest za dużo bawienia się i może w takiej sytuacji ta darmowa broń prowadzić do częstych pomyłek, a usunięcie granatów spowoduje pozbycia się jedengo z większych sensów zakupu VIPa.

@ jempieska za przykład mogę podać (masz ak po ct i nagle missclick bo nagle przyszła ta 3 runda i tracisz ak.. bo dokonałeś błędu naciskając np na przycisk "3" wyciągający kosę.) - o to chodziło mi z pomyłką, a co do usunięcia już na ten temat się wypowiedziałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wg mnie mozna dac np darmowa bron co 3 rundy po tej 5 i usunac darmowe granaty i defusera

@ mazijakich pomylek? No musicie cos usunac bo vip jest za silny, a 1400/1200$ dla vipa to nic

@ mazi gdzie tu logika? usuniecie DARMOWEJ BRONI CO RUNDE- spoko, usuniecie kasku w jednej rundzie- nieee bo zbyt ograniczamy vipaXD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie propozycja jest okej.

A podłączając się pod post ograniczył bym ilość doublejumpów dla Vip'a na runde np 1 runda - 10 doublejumpów jak dla mnie to i tak sporo.

@ runi z tego co pamiętam plugin występował na którymś serwerze naszej sieci podajrze Jail także wystarczy spytać sie Roberta bo miał owy plugin :) I teraz tak piszesz bo napisałem ci na nie pod podaniem na ubt zachowanie godne podziwu ;) 

@ runi Królu złoty ostatnia edycja czy coś takiego był owy plugin i bój się bo masz do mnie podobny charakter ty niedobry człowieku.

@ runi tak gadaliśmy nawet nie mało szczerze też zadzwonie ale na numer zaufania i powiem, że mi nie wierzysz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 4.11.2018 o 07:46, SkurVisynek napisał:

Jak dla mnie propozycja jest okej.

A podłączając się pod post ograniczył bym ilość doublejumpów dla Vip'a na runde np 1 runda - 10 doublejumpów jak dla mnie to i tak sporo.

I kto napisze taki plugin? Ty? Myslisz ze to jest az tak proste do zrobienia?

Co do tematu usuniecie panelu darmowych broni dla vipa wchodzi w gre bo to prawda,  ze vip dostaje duzo kasy i jeszcze wybiera sobie bron potem latasz z +16k od ok. 7 rundy i nie wiesz co z tym zrobic. Czy dzwonic na roksa.pl czy kupic moze jakies bmw lub co?

@ SkurVisynek xddd masz racje. Przepraszam wybacz ziomeczku najlepszy. bedac opiekunem na JB nic takiego nie pamietam ale ty pewno przezyles juz 99 koncow swiata wiec wiesz wiecej.

@ SkurVisynek Co?! Grozisz mi?! Dzwonie na 112 eldo. Watpie czy mam podobny charakter bo mnie wgl nie znasz wgl kim ty jestes wtf gadalismy kiedys wgl? A co do tematu moge sie przyznac ze zrobilem blad nwm mam na to wy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak. Mój opst dotyczył tylko braku hełmu w 1 rundach ale ta propozycja jak najbardziej za :D. Ciężko się wbija punkty zwlaszcza w pierwszych rundach jak trafisz na kogoś kto ma VIPa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak Vip jest zbyt op zwykły gracz ma małe szanse gra jest w dużej mierze nie równa aczkolwiek gracz musi posiadać dobre umiejętności aby zabić takiego typowego Vipa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta