Skocz do zawartości

smoothie

[Odrzucone]Podanie UBT

Rekomendowane odpowiedzi

VIP

✘ Imię: Daniel

✘ Wiek: 15 (:biblethump:)

✘ Nick z gry: haha ale beka

✘ SteamID: STEAM_0:1:171225856

✘ Doświadczenie: Nigdy nie posiadałem tego typu rangi, ale myślę, że dam rade.

✘ Znajomość SourceBans'a:: 7

✘ Dlaczego Ty: Myślę, że dobrze bym się sprawował na tej randze. Jestem osobą komunikatywną, która lubi się uczyć nowych rzeczy. Dosyć często wbijam na forum więc ogarniam temacik.

✘ Oceń swoją umiejętność posługiwania się programami typu Complexity demo playe, CSGO demo manager:: Co to za problem?

✘ Na jakich cheatach grałeś: Wallhack, Aimlock, Triggerbot, Autobh

✘ Dlaczego nasza sieć: Jestem dosyć długo na sieci i na ten moment raczej nie zamierzam odchodzić. Chcę pomóc w dalszym rozwijaniu się.

✘ Coś o sobie (min. 10 zdań): Siema jestem Daniel, mam 15 latek i pochodzę z województwa zachodniopomorskiego. Jestem osobą o specyficznym poczuciu humoru, często mówię to co myślę. W przyszłości chcę zostać kucharzem bo nieźle pichce żarło. Lubię pograć w gierki i piłkę nożną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem Na Tak !!!

+/- aktywność

+ SourceBans

+/- podanie

+/- wiek (ale ujdzie)

+ doświadczony (grał na czitach)

+ ogarnięty

+ bezstronny

+ kulturalny

+ obiektywny

+ przyda się UBT

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmmm, nie chciało mi się jakoś wypowiadać u runiego w podaniu, bo to moim zdaniem osoba znakomita na te stanowisko - patrząc na jego doświadczenie z ową rangą, ale u Ciebie się wypowiem. 

Grałeś na czitasz co jest plusem oraz jesteś długo na sieci co wiąże się z tym, iż w końcu szansę trzeba Ci dać na jakąś większą rangę, lecz co za tym idzie dojrzałość. Ja wychodzę z założenia, że jeśli ma się rangę to jakiś poziom trzeba trzymać, a jeśli się jest już tym VIP'em po rezygnacji etc. to już można sobie to odpuścić - chyba wiadomo co, jak i dlaczego więc tłumaczyć tego nie muszę. Jak dla mnie wiek 15 można już byłoby uznać z przymrużeniem oka, ponieważ nie oszukujmy się, stałych ludzi przesiadujących na forum z tym wiekiem 16+ nie ma za dużo, tak samo jest w CS:GO <chciałbym przypomnieć również, że ta gra już na takim top'ie co kiedyś była nie jest>, dlatego wiek moim zdaniem można tutaj nieco odpuścić, ofc to tylko moje zdanie co do tego. Będąc na randze UBT musisz się przygotować na odwołania co do Twoich decyzji ze strony graczy zbanowanych, dlatego tutaj też jak mówiłem wyżej "trzymanie poziomu" będzie bardzo ważne i bez tego szczerze powiem nie widzę Cię na jakiejkolwiek wyższej randze. Jak dla mnie okres próbny dla obu kandydatów i ten, który pokaże się z lepszej strony otrzyma tę rangę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

Jestem na Nie 

-W rezygnacji napisałeś, że szkoła, a po szkole odrabianie lekcji i luz.. XD 

-Nie widzę cię na tej posadzie 

-Twoja aktywność w ostatnim czasie jest zerowa 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też się wypowiem kreatywnie, nie jestem pewny co do twojej osoby na tej posadzie, a czemuż to? Ciekawi mnie skąd znasz "SourceBans'a" aż 7 w skali do 10 do przekłada się na wiedzę dobrą, ponad przeciętną. Twoja wypowiedź w pytaniu o odtwarzacze dem nie jest zbyt ambitna więc stąd moje pytanie na które pewnie nie odpowiesz - Korzystałeś z tego dłużej niż 5 minut? Wiek to tam pierdoła więc się nie czepiam. Od ciebie będzie zależał los administratorów którzy coś sknują lub graczy więc trzeba mieć "bezstronną rękę", a czy taką posiadasz? Jak dla mnie to mógłbyś być na tej randze ale na okres próbny, 1 faworyzacja/większy błąd/błąd wynikający z podstawowej wiedzy SB = out.

Podsumowując to denną wypowiedź:

Na tak na okres próbny:

+/-wiek

+sourcebans(???)

+cheats

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnia aktywność na forum -

W rezygnacji pisałeś że nie masz czasu a teraz piszesz podanie -

Nie widzę Cię na tej randze tak jak na żadnej wyższej -

Wiek +/- 

Jestem na nie ale i tak życzę powodzenia 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

Jako jedna z nielicznych osób na sieci znam go od początku do teraz i moge powiedzieć, że skoro nawet erip co niekiedy niezle swirowal dostal range to czemu ty mialbys nie dostac

jestem na tak na ten okres probny

+nosi daddy shoes, a nie jest ojcem

+Gral na cheatach

+SB

+Miły, sympatyczny chłop

+Prawie rozerwaly mu sie dresy prawie jak na zdjęciu robil przykuc

-Żeruje na siostrze i jej obiadach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Odrzucone!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.