Skocz do zawartości

Malbor

[Odrzucone]Podanie UBT Malbor

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Łukasz

Nick z gry: Malbor

SteamID: STEAM_1:0:181761316

Doświadczenie: Multi admin od ponad pół roku i opiekun Mirage.

Znajomość SourceBans'a:: Nie mam za dużych permisji ale jestem pewien, że wszystko dam radę ogarnąć.

Dlaczego Ty: Jestem długo na sieci i myślę, że nadaję się na tą rangę ponieważ jestem bezkonfliktowy, bezstronny i sprawiedliwy. 

Oceń swoją umiejętność posługiwania się programami typu Complexity demo playe, CSGO demo manager::

Na jakich cheatach grałeś: Tylko wh, aim ale to w cs 1.6 bo tam to bez konsekwencji. 

Dlaczego nasza sieć: Miła atmosfera, ciekawi i zabawni ludzie oraz ciepłe relacje między graczami zachęciło mnie do zostania na tej sieci już półtora roku temu.

Coś o sobie (min. 10 zdań): Mam na imię Łukasz i pochodzę z małego miasteczka Wschowa koło Leszna. Interesuję się informatyką i koszykówką ale jestem ulany i teraz nie gram... Od ponad trzech lat gram tylko w cs:go ale ostatnio też próbuje coś w lolu i tak źle mi nie idzie. Codziennie po szkole wchodzę na teamspeaka gdzie śmieszkuje z kumplami. Ponad pół roku temu złożyłem podanie na Multi admina i udało mi się! Później próbowałem stworzyć serwer na sieci GunGame wraz z moim kumplem który niestety odszedł z tej sieci. Na początku września rozpocząłem swoją przygodę w Technikum Informatycznym gdzie, jak na razie pilnie się uczę ale znajduję czas na codzienne wchodzenie na forum i granie na ukochanym Only Mirage na którego serdecznie zapraszam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak

+wiek

+doświadczony 

+podanko

+grał na czitach

+długo na sieci

+aktywny

+/- SB

-łatwo wyprowadzić z równowagi

🖖Pozdro🖖 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
UB Team

Na nie:

- kłamie w podaniu (bezkonfliktowy? HAhahah Bezstronny? Słyszałem o akcjach kiedy Twój znajomy się wyzywa z jakimś graczem i dziwnym trafem jeden z nich otrzymał bana, ciekawy który? *o_o)

- Nie oceniłeś znajomości CDP lub CSGODM

- nie widzę Cię na tej randzie jak i na żadnej wyższej na sieci

- podanie

- stronniczy

- wulgarny

- łatwo wyprowadzić z równowagi

- brak doświadczenia w byciu UBT  w porównaniu do 2 innych kandydatów na to stanowisko (Runi i RaVen)

- dziecinny i niedojrzały

- nie chce z kimś takim być nie jako w teamie.

Kilka plusów też by się znalazło, ale czy jest sens wypisywać je przy takich minusach, wątpie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

- Dziecinne zachowanie 

- Nie jesteś bezstronny w różnych sytuacjach 

- Bardzo wulgarny 

- Nie jesteś bezkonfliktowy 

Na Nie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Właściciel

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Odrzucone!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.