Skocz do zawartości

Blaze2

[Odrzucone]Podanie UBT Blaze (Trochę ból)

Rekomendowane odpowiedzi

- Minimum 16 lat +
- Minimum 150 sensownych postów na forum +
- Konto minimum 7 dni ++
- Konto Steam z grą Counter Strike 1.6 bądź CS:GO +
- Znajomość SourceBansa oraz AMXBansa  +/-
- Umiejętność odróżniania Skilla od Cheatera  +
- Umiejętność rozpisywania demek  +
- Zaufanie do Administracji +
- Doświadczenie  +
- Znajomość Regulaminu +
- Zaufanie od Administracji +
- Dobra ortografia i interpunkcja +
- Brak konfliktów  +
- Branie udziału w życiu forum  +
- Brak warnów na koncie  +

Imię:  Błażej

✘ Wiek: Można powiedzieć że już 17

✘ Nick z gry: Blaze ^v^

✘ SteamID: STEAM_0:1:123599878

Doświadczenie: Byłem już w UBT na sieci która niestety upadła niedługo po moim odejściu (jak mi przykro).

✘ Znajomość SourceBans'a: Tutaj dałem też ten - u góry bo dałbym sobie takie 6-7

✘ Dlaczego Ty: Jako JM i Redaktor mam mało roboty ale za to dużo czasu, w którym nie mam nic do roboty. Staram się być bezstronniczą i miłą osobą która z chęcią każdemu pomoże do tego jakieś doświadczenie tam mam. Także zaspokoje też tutaj osoby które powiedzą że lecę na kolorek. Nie, lecę na zabicie czasu w tym co lubię tak jak kiedyś @ Madraxu

✘ Oceń swoją umiejętność posługiwania się programami typu Complexity demo playe, CSGO demo manager: 7-7.5

✘ Na jakich cheatach grałeś: Spinbot, Trigger, Wh, Soft Aim, Aimbot, Radarhack, itd

Dlaczego nasza sieć: Dlaczego ta sieć? Opowiem to tak zaczęło się to wszystko od serwera MG, gdzie poznałem bardzo dużo jak na tamten czas. Później był serwer Retake #1 gdzie poznałem @ Madraxu jako jeszcze zwykłego admina (potem namawiał mnie żebym złożył tam podanie <3) i tak to się jakoś zaczęło.

Coś o sobie (min. 10 zdań): No to co zaczynamy regułkę, mam na imię Błażej. 19 listopada mam swoje 17 urodziny. Mieszkam w województwie Warmińsko-Mazurskim. Uczę się w Technikum profil Grafika komputerowa z poligrafią cyfrową. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest Język Polski. Na codzień lubię grać w gry słuchać muzyki i wychodzić ze znajomymi. Wiadomo, że słucham rapu/trapu ostatnio głównie Zeamsone i Silesa. Chodzę na treningi w piłkę ręczną gram na pozycji lewego skrzydłowego. W przyszłości chcę skończyć szkołę i iść na studia prawnicze.

Myślę, że to tyle każdy mnie zna z poprzednich podań lub rozmów z nim.

Pozdrawiam moich fanów i hejterów <3<3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tak

+wiek

+ogar

+/- sb

+cheaty for ze mna raz bylo <.>

Nie no ogólnie jest bardzo pozytywną, bezstronną osobą która była by dobrym kandydatem na ową rangę.

Pozdrawiam! SkurVisynek (Kresek)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przydałby ktoś się na owym stanowisku, a blaze'a troszkę znam, dużo mi pomagał na początku

Na TAK:

+Wiek

+Aktywny

+/-SB ogarnie chłopak ;)

+Cheaty duuuuużo

Ode mnie to tyle. Powodzenia!!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Właściciel

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Odrzucone!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.