Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy na forum CS-4Frags.pl. Wypełnij poniższy wzór abyśmy Cię trochę poznali:

Imię: Jakub

Skąd jesteś?: Ich komme aus Polen, Ich wohne in Radom ^^
Nick z gry: PROgram
Ile masz lat: Ich habe vierzehn (15) Jahre alt
Do jakiej szkoły chodzisz/profil np, [Profil Informatyczny]:Ich bin im 3 klasse Gymnazjum
Co lubisz robić na co dzień: Ich mag Sport und CS:GO. Ich arbeite gerne im Computer.
Zainteresowania: Ich bin IT-Spezialist auf der Basisebene. Ich mag spiele CS:GO und ich mag in einer Gruppe arbeiten. :)
Jak znalazłeś się u nas na sieci/serwerach: Ich war zufällig beim Arena-Server.

Jak ktoś się doczytał to pozdro :)

Tak serio to nazywam się Kuba, mam 15 lat. Mieszkam w Radomiu. Mam 15 lat i chodzę do 3 klasy gimnazjum. Lubię sport, CS:GO i ogólnie granie na komputerze. Nie mam dużo zainteresowań, interesuję się Informatyką, jestem na poziomie podstawowym (kończę już). Moje pozostałe mniej ciekawe zainteresowania to granie w CS:GO (no a jak) oraz pracowanie w grupie (lubię się słuchać lub wydawać polecenia ^^). Znalazłem się na sieci przypadkiem, tak samo jak na serwerach. Na sieci poprzez ciekawość, a na serwerach przez piękny serwer Arena :)

Pozdrawiam wszystkich, myślę, że zostanę tu na dłużej. :)

PS: Napisałem przywitanie na górze po niemiecku, żeby się pochwalić, że coś umiem ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, SiwyHead napisał:

siema

widać tłumacza

Niby tak, ale większość jest moja ^^

By diN,

Edytuj swoją poprzednią wypowiedz a nie pisz kolejnych!!! Przestudiuj regulamin żebyś uniknął warnów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.