Skocz do zawartości

Manes

[Odbanowany][Odwołanie]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry:Manes

✘ Twój Steam ID:76561198406035467

✘ Admin banujący:rakus

✘ Data i godzina otrzymania bana:07.11.2018 20:14 

✘ Serwer, na którym dostałeś bana:only mirage

✘ Powód bana:cheaty

✘ Link do demka z mapy, na której otrzymałeś bana:

✘ Opis sytuacji: wszedlem sobie na serwer zagralem 1 runde i dostalem bana bo podobno mieli dowody ze mam cheaty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

xDDD zaczalem cie obserwawac od momentu jak lecram niby "zazartowal" ze gracie oby dwaj na legicie. potem dolaczyl do mnie @ mazi i razem zaczelismy cie obserwowac potem napisalismy do jednej osoby i dostalismy ciekawe dowody ;)  https://imgur.com/a/s3AdnFM  sam napisales ze Czitowales. a mam jeszcze inne ssy i jak bedzie potrzeba to rowniez wrzuce. ;)  skoro nie dostales ani jednego bana to znaczy ze nie dostales zadnej kary tak? wiec ten ban ci sie nalezy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra, też się wypowiem :)

Po 1. Rakuś ma 800h i  silvera 1,  gdy ktoś mu strzeli banie to odrazu leci do specta i tak jest, nie oszukujmy się :)

Po 2.  Dzisiaj chciał ode mnie linka do jakiś cheatów (Nie wiem po co mu były ;p)

Po 3. Manes powiedział, że cheatował kiedyś, teraz juz nie cheatuje. Znam go i wątpie żeby pobierał jakis shit mając 40lvl steam ;//

Po 4. Ma globala i prawie 200 winów więc Rakuś twoje argumenty są żenujące

Jak dla mnie 0 dowodów i odwołanie powinno zostać pozytywnie rozpatrzone 

Dziękuje, miłej nocki! :)

By kamileon,

nie wypowiadaj się w skargach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Moderator

No więc zaczynając, na owym screenie widać jak przyznał się do cheatowania ale na mm'ach za co nie powinien dostać bana, po drugie dałeś mu bana na opinii kogoś? 

A więc tak, ponieważ kolejnym powodem był argument, że jest członkiem/był pewnego forum od cheatów i niby dzięki temu miał cheatować na serwerze? 

50tWs82.png

^Również napisałeś, że jak wszedłeś na specty to nagle mu źle szło. 15 fragów mógł zrobić na pistoletów itp. albo miał unlucky runy, wszystko da się wytłumaczyć, ale zapomniałem, że Silver 1 rozpozna haxa, a skill globala :PPP 

Teraz mam pare ssów, które udowadniają jakim hip[okrytą i kłamcą jesteś rakuuś. 

Tutaj mam ss jak bardzo rakuuś kłamie. 

FM5qGpM.png

Napisał, że lecram mu powiedział, że Manes cheatuje ale nie ma tego jak udowodnić, lecz mam ss rozmowy rakusia z lecramem gdzie są całkiem ciekawe rzeczy. Zapraszam niżej.

8B5752CB1F676843D73D8BB2262AF8C15B636B58

Sam Lecram napisał, ŻE NIE CHEATUJĄ, ale Rakuuś oczywiście powiedział na odwrót. No i oczywiście @Rakuuus może nam powiesz po co ci cheaty? Może też na serwer chciałeś, cooo? ;) 

Jednym słowem, brak argumentów jak i dowodów.

Oczywiście @ Manes dostaje ub 

@ Fliper @ Madraxu @ RaVeN dajcie mu ub. Dzienki za czytanko miłego dnia wieczorku. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Moderator

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Odbanowany!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.