Skocz do zawartości

RaVeN

[Niezrealizowane] Zmiana punktu w regulaminie

Rekomendowane odpowiedzi

UB Team

Nick z gry: RaVeN

Czego dotyczy?: 

Proponuję zmienić punkt:

§4.3 Obrażanie graczy/admina - upomnienie> 30m-7dni (W zależności od wyzwisk).

na:

§4.3 Obrażanie graczy/admina - upomnienie - ban do 7dni (W zależności od wyzwisk).

lub po prostu usunąć konieczność upominania.

Wejdzie ktoś na serwer, zwyzywa moją mamę od ********* i ****** a ja mu mam za to dać ostrzeżenie, bo zrobił to dopiero 1 raz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Moderator

Jestem na nie, dawanie bana praktycznie z buta na 7dni? Potrzebujemy graczy, dlatego dajemy "x" upomnień, pamiętaj, że firma bez pracowników się nie kręci, a na serwerze tymi pracownikami są gracze, daj mu muta i po sprawie, po co banować :P było już o tym zebranie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@ kamileon nie z buta na 7 dni tylko do 7 dni a to różnica sama propozycja jest dobra aczkolwiek kamileon ma po części racje potrzeba jest graczy na niektórych serwerach

Małe tak według mnie 

@ Roberrt wyobraźmy sobie coś takiego wbija typ i pierwsze co twoja sta** ssie mi ****** sprzedajna ku*** a my mamy powiedzieć że ma przestać i nic nie zrobić dlatego ta propozycja jest okey do tego nie trzeba od razu na 7 dni 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak są sytuacje nadzwyczajne typu wyzywanie rodziców w sposób urazajacy to nikt normalny się nie będzie czepiał o walnięcie z buta 7dni

@ TicTac i tak bym zrobił takie cos:

<Gracz> (TUTAJ SĄ "MOCNE" WYZWISKA W MOJĄ STRONĘ)

<Roberrt> No i masz perma

[ CS-4Frags.pl ^ Bany ] RoberrtFinance: Zablokowano na 7 dni <Gracz> (Powód: Obraza)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na Nie,

Już @ kamileon  się o tym rozposał... Potrzebujemy graczy. Chociaż z innej strony masz również rację. Dlatego proponuję inną opcję:

Jeżeli ktoś wchodzi na serwer i z wejścia zaczyna nas obrażać, zazwyczaj jest w to wtrącana również nasza rodzina powinno się "z buta" banować takie przypadki do 7 dni (jeżeli nie jest to stały gracz), a u reszty, których zwyczajnie ponosi upominać, a później mutować lub ewentualnie stosować karę w postaci bana do 3 dni, jeżeli zaszło to za daleko.

Myślę, że 3 dni wystarcza by zrozumieć swoje zachowanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak, ponieważ przychodzi sobie taki kozak i zaczyna wyzywać od różnych ch**i, ku**, itp. A jakbyś go spotkał tak twarzą w twarz, dał mu lepa na twarz to by zrozumiał, że tak się nie robi więc musi być na to jakiś inny sposób i właśnie od tego są bany. Tydzień jednak macie rację trochę dużo 3-5 dni za pierwszym razem później kara tygodnia mogła by być jak taki dzban nie zrozumie jakim jest idiotą (czasem też wyzywam ale nie po rodzicach i na specjalnie tylko żartuje i takie wyzwanie, że wszyscy się śmieją jest spoko)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na nie, ponieważ jak już było mówione na zebraniu mamy obowiązek upominać. Jak ci typek zwyzywa matkę mówisz mu spokojnie bo bana wyrwiesz i jak dalej będzie się rzucał to dajesz bana. Nie wiem w czym problem, a jednak wiem ty się nie odzywasz to typek może nie zauważyć na czacie twojego komunikatu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Twoja propozycja nie została zrealizowana! 

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.