Skocz do zawartości

Vel1o

[Odrzucone] [Przyjęte]Podanko

Rekomendowane odpowiedzi

(jest to połączenie mojego osatniego podania na ten sam serwer, podanie było przyjęte a ja sam byłem najczęściej grającym i najaktywniejszym graczem na owym serverze)

Imię: Igor

Nick: Vel1o

Link do GT z przegranymi godzinami: :) (na startym ip jeden z najaktywniejszych graczy mam nadzieje ze @ KilleR. potwierdzi dosłownie co 2 dni pytałem kiedy server powróci)

Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: 8,5 (test komend zdany u Kilera)

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Adminem: Ponieważ ten server przed zmianą ip był moim życiem dosłownie nie mogłem sie doczekać kiedy wróci i w trakcie tej nie obecności straciłem rangę na forum, no cóż więc składam nowe podanko

Składka - 11.07 zł [Tak/Nie]: Tak

Coś o sobie:  Mam na imię Igor idę teraz jestem w 3 klasie gimnazjum uczę się dosyć dobrze bo jestem inteligenty mam średnią pod 4,4 bez większego wysiłku niż słuchanie na lekcji, jestem osobą otwartą lubię poznawać nowych ludzi nowe otoczenie, mam też dosyć dobre wyniki w lekko atletyce, lubię też pograć na serwerze a w wolnych chwilach pograć z kolegami w lola

•  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Przyjęte! Zgłoś się do Administracji (UBTeam+) w celu stworzenia konta w Sourcebansie!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Odrzucone!

Brak znajomości podstawowych komend, wiedza na poziome 2-3/10 w skali obowiązującej na forum. 

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.