Skocz do zawartości

versus

[Odbanowany][Zbanowany]Versus

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry:Versus

✘ Twój Steam ID:

STEAM_1:0:173106549

✘ Admin banujący:Malboro

✘ Data i godzina otrzymania bana:17-11-18 Godzina 19:00

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: onldy dd2 sloneczny

✘ Powód bana:http://sourcebans.sloneczny-dust.pl/s1/index.p

✘ Link do demka z mapy, na której otrzymałeś bana: nie posiadam

✘ Opis sytuacji: Wszedłem na serwer zagrałem 3 rundy i poleciał ban , jestem stałym graczem tego serwa dlatego to mnie dziwi. Dzień wcześniej admin Malboro awanturował sie do mnie ze niby go wyzywałem oczywsicie nic takiego nie mialo miejsca. Pierwszy raz widziałem tego admina i odrazu do wszystkich miał jakis problem , slyszałem  skargi na tego admina od innch stałym graczy owego serwera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej. 
Z mojej strony: Sytuacja w której versus rzekomo wyzywał Malbora miała miejsce 3-4 dni temu. Tego samego dnia dałem versusowi całkowite wyciszenie na 24h więc za ew. wyzwiska został ukarany. Dzień później sprawdzałem dema oraz chat i nie znalazłem nigdzie wyzwisk kierowaych w stronę Malbora, wyciszenie jednak zostało w mocy za toksyczne zachowanie. 

W tym dniu Malbor próbował już raz zbanować Versus-a "na gorącym uczynku" jednak nie pozwoliły mu na to jego permisję (lub umiejętności). Po tej próbie upomniałem go że to ja jestem administratorem tego serwera i kara została/zostanie wymierzona (w tym czasie wstawiałem Versusowi wyciszenie)
Sytuacja opisana w odwołaniu miała miejsce dwa-trzy dni po tym zdarzeniu, na demo widać jedynie jak Malbor wchodzi nas serwer, wymierza bana i wychodzi. 

Na załaczonym screenie znajduje się log z wyciszenia udzielonemu versusowi, stanowi on dowód iż versus za swoje przewinienia (jakie by one nie były) został już ukarany. 

yIdevS.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Odbanowany!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.