Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moderator

✘ Imię:

Arek

✘ Nick:

NiuQ

✘ Wiek:

18

✘ Link do GT z przegranymi godzinami:  

To tylko jeden z moich wielu nicków.

✘ SteamID: 

STEAM_0:1:123599878

✘ Znajmość komend SourceMod'a [1-10]:

8

✘ Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Adminem:

Dlaczego chciałbym zostać adminem? Chce rządzić bandą tych rozwydrzonych dzieciaków i pokazać im, kto jest Bogiem i kto tu rządzi. A tak na poważnie to chcę po prostu sprawować pieczę nad tym serwerem, tak jak robiłem to w poprzednich miesiącach. Uważam, że dobrze wywiązywałem się ze swoich obowiązków jako opiekun. Kilka zdań zamieszczam poniżej.

✘ Składka - 11.07 zł [Tak/Nie]: Nie

✘ Coś o sobie:  

Zacznijmy od tego, że mam na imię Arek, mieszkam na Podkarpaciu w okolicach Przemyśla. Uczęszczam do Technikum, a dokładnie do Zespołu Szkól Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu na profil Teleinformatyka. Na co dzień lubię sobie oczywiście pograć w różne gry na komputerze, typu Cs 1.6, bądź GO. Lubię również takie tytuły jak Devil May Cry, The Walking Dead, Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 itd. Jestem też osobą ćwiczącą/trenującą. Otóż od około 9 lat trenuję piłkę nożną w klubie. Występuję obecnie w A-klasowym klubie (w drużynie seniorów) z takiego powodu, że znajduję się w takim położeniu, że ciężko u mnie z dojazdem do miejscowości, gdzie są kluby znajdujące się w wyższych ligach, lecz 2 lata temu grałem w juniorach w 1 lidze podkarpackiej (Seniorzy 3 liga). Oprócz piłki nożnej lubię także grać w siatkówkę. Pomimo mojego niezbyt dużego wzrostu (173 cm) radzę sobie moim zdaniem w miarę dobrze, grając z tymi "większymi" i trenującymi ten sport.Sympatią darzę także biegi sprinterskie, gdyż jestem osobą szybką, oraz uwielbiam rywalizację. Nieważne czy jestem na jakimś turnieju, czy towarzysko lub też z kolegami, to zawsze pomimo wszystkiego, za wszelką cenę chcę wygrać. Nie pozwalam sobie na odpuszczenie, przegranie w różnych rywalizacjach, czy to sportowych czy e-sportowych. Moimi ulubionymi kolorami są: zielony, niebieski oraz fioletowy. . W wolnym czasie lubię także pooglądać anime typu Naruto, Naruto Shippuden, Dragon Ball, Atak Tytanów, Tokyo Ghoul, Black Clover etc. Zamierzam także pooglądać wiele innych tytułów polecanych przez użytkowników forum (za co im dziękuję). Jestem zajebiście przystojnym mężczyzną, z poczuciem humoru, każdy mnie zna. Mogę kupować alkohol NA LEGALU. @ Vasti oraz inne kobiety z tego serwera na mnie lecą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście że na WIELKIE TAK!!!

+wiek

+Doświadczenie

+GT

+aktywny ( i to bardzo )

+Staż na sieci ( Ma moderatora :) )

+Dobra morda

+Zaufany

+Ogarnięty

+Kulturalny

+Obiektywny

+Ogólnie KOZAK

Powinien dostać tą rangę <3

Pozdrawiam i życzę powodzonka :D !!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Właściciel

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Przyjęte! Zgłoś się do Administracji (UBTeam+) w celu stworzenia konta w Sourcebansie!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Zgłoś się do Junior Moderatora w celu dopisania do listy administracji. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.