Skocz do zawartości

diN

Usprawnienie Retake'a

Rekomendowane odpowiedzi

Moderator

Nick z gry: diN*

Czego dotyczy?: Retake się cieszy dużą popularnością i bez wątpienia retake przoduje na naszej sieci jeśli chodzi o % graczy na serwerze, gdyż prawie cały czas jest full.

Jako iż trochę pogrywam, to wiem +/- na co gracze narzekają dlatego piszę tą propozycje, do rzeczy:

1. Aktualnie jest ze gracz z bombą może się zrespic przykładowo na odnodze (train) i dobiegnięcie na bs zajmuje mu pare dobrych sekund. Jak bombę już konczy plantować to przeważnie już od kogoś dostaje po plecach, więc imo to jest bezsens i gracz z bombą ZAWSZE powinień respić się w bs'ie. Jeśli by to weszło w życie na pewno sporo osób byłoby zadowolonych.

2.Kolejna sprawą są roundsoundy, których się nie da wyłączyć a od 3/4 miesięcy w kółko gra 5 tych samych piosenek. 

Więc fajnie by było jakby rs'y zostały odswieżone i możliwośc wyłączenia/włączenia roundsoundów za pomocą komendy !res

*3.Jeśli 2 propozycja wejdzie w życie to dodanie do pluginu advertisements, komende która pozwala nam włączyć/wyłączyć roundsoundy.

4. Nie wiem czy jest to celowe czy nie, ale maksymalna liczba osób jednoczesnie w grze wynosi 9, a imo powinno być 10.

Są sytuacje gdy przy ośmiu graczy na serwerze jest 5 vs 3, czyli prawie nie do wygrania dla terrorystów.

5.Głosowanie pod koniec mapy lubi się często zbugowac czyli jest tylko 1 mapa do wybrania a powinno być 4/5, przez co głosowanie narzuca graczom kolejną mape przez co jak np. jest zmiana na Nuke'a to dużo ludzi wychodzi, bo nie lubi tej mapy.

Więc fajnie jakby to działało normalnie, czyli w glosowaniu 4/5 map oprócz <2 ostatnich granych> żeby też ciągle 2 map nie było na serwerze.

Dajcie znać co sądzicie o moich propozycjach.

Materiał: ^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O wszystkim mówiłem już LaCutemu, także powinien o tym wiedzieć.

RES'y popsuły się wraz z jakąś aktualizacją, bo można było je normalnie wyłączać.

Liczbę 9 osób próbowano kilka razy zmienić ale z tego co widać i wiem nie udało się to.

O głosowaniu także mówiłem LaCutemu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta