Skocz do zawartości

woxik

[Odrzucone]Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Patryk

Nick: [Hentai]Wox_68 [A]

Link do GT z przegranymi godzinami: http://hlstats.sloneczny-dust.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=5824

SteamID: STEAM_0:0:151112145

Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: 8

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Adminem: Mam na imie Patryk lat 15 upodobania Anime rower gry i mama mojego kolegi/chciałbym zostać administratorem tego servera jakże pinknego ładnego poniewaz chce zeby na tym serverze dobrze sie grało jakze spędzało czas i zeby był spokój . /Zawsze chciałem iśc do 1 z 10 

Składka[Tak/Nie]: a rzekłbym  

Coś o sobie: Za dzień jestem zwykłym szarym człowiekiem który chodzi do nudnej jak jego życie szkoły  lecz jak juz wraca do domu STAJE SIĘ KOKSEM KTORY ogląda anime gra w gry streamoje dobrze sie bawi jak i czuje się w naturalbym środowisku. Istnieje juz na tym świecie od 15 lat i jak na tyle lat juz umiem zrobić, gotować parówki i schabowe  jestem także aktwyną osobą w grach  XD i mogę spędzić godzinami nad 1 gówno wartą grą KONIEC  (PS ALE JAZDA)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Moderator

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Podanie Odrzucone!

Brak aktywności na forum

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.