Skocz do zawartości

styyyx

✓ zrealizowane [Zrealizowane][Propozycja] VIP za zrealizowanie czyjejś propozycji.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry:@ styyyx

Czego dotyczy?: Dotyczy tego, że jeśli ktoś da propozycję na forum lub serwer i zostanie ona zrealizowana to osoba która ją wymyśliła dostanie VIP'a na okres np. 2 dni za dobrą propozycję która się do czegoś przydała (jeśli wejdzie to w życie, proszę mi nie dawać VIP). Dziękuję.

Materiał: (niewymagany): -

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem za , ponieważ jak ktoś wpadnie na dobry pomysł  to przynajmniej według mnie powinien być za to wynagradzany :)

By TicTac,

Uzasadnij swą wypowiedź

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem w stanie być za jednakże tylko wtedy, gdy propozycja zmieni w jakiś sposób gameplay na serwerze etc., a nie jak gość napiszę np., żeby zmienić kolor Tagu VIP'a [...]. 

///

A czy za zgłoszenie błędu nie ma przypadkiem free VIP'a na wybranym serwerze na jakiś tam okres czasu? Bo jeśli tak to propozycja na -, bo zaraz każdy będzie miał te VIP'y za free xD. 

By Blejz,

Kiedyś było orzy temacie Kjutego ale teraz już raczej nie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Właściciel

Jak najbardziej można zrealizować jednakże na takiej zasadzie jak mówi @candlesweteran.png kserakel, jeżeli propozycji dotyczy zmian w grze, także od dziś @wlascicielczapka.png GeForce pamiętaj aby dawać VIP'y na jakiś okres czasu za dobrą propozycję (którą zrealizujesz) dotyczącą gameplay'a. Niech długość VIP'a będzie zależna od poziomu zaawansowania propozycji. Pamiętajcie jednak, że jesteśmy też ludźmi dlatego starajcie się o to ewentualnie upomnieć, bo każdemu się zdarza zapomnieć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Właściciel

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Twoja propozycja została zrealizowana!

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.