Skocz do zawartości

KimPix

✓ pozytywnie [Pozytywnie][Skarga] Rakuus

Rekomendowane odpowiedzi

VIP

Nick z gry: KimPix

Nick oskarżonego: Rakuus

Data i godzina zdarzenia: cały czas

Nazwa serwera: [email protected]

Dokładny opis sytuacji:

1. Rakuusia aktywność jako multi admin jest znikoma, gra tylko na only mirage, a z tego co wiem multi admin powinien pilnować porządku na każdym serwerze.

2. Jest BARDZO toksyczna osoba co nie raz bylo widac na chatboxie i mnie na pv nieraz wyzywał bez powodu co adminowi chyba nie przystaje (niżej ss'y)

3. Chyba mu się ta siec niepodoba skoro złożył podanie na NA na sieci naszego byłego JM.

Dowody (ss'y, filmy, demko, itp.): 

1. GameTracker

2. https://imgur.com/a/iJ34ApE

3. moge dac linka na pw zeby nie bylo ze reklama

@gwiazdkawlascicielser.png Rakuuus@wlascicielczapka.png LaCuty

//edit zobaczyłes skargę i odrazu żeby podanie ci odrzucili tam xddd przypomnę jeszcze bo chyba zapomniałeś że na innej masz jeszcze moda :) 

//edit2 

1. Przez miesiąc nie miał składki opłacone? Po za tym na serwerach i tak mógł grac

2. Sprawy prywatne co podałem dotyczą tej sieci, po za tym te wiadomości pokazują jaki jest rakuus, chce zeby inni wiedzieli kto jest w administracji

3. I co ze ts? Ranga to ranga po za tym na innym forum ma moda

Ps: §4.1 Każdy Użytkownik CS-4Frags, który posiada u nas wyższą rangę niż Admin serwera, wraz z nią nie ma prawa mieć rangi Admina serwera itd. na innym forum. Grozi to utratą rangi tutaj jak i informacją do strony przeciwnej.

Jak nie masz składki od 2 tyg to czemu twoja nieobecność trwa długo dłużej? Sprawy prywatny są powiązane z forum i pokazują jaki jesteś naprawdę toksyczny. I masz moda na innym forum oprócz tego tsa :) https://zapodaj.net/70127dc92980a.jpg.html

Tam gdzie skladales podanie to sieć serwerów a nie tylko forum pod tsa. I jak zobaczyłes skargę to nagle chciałeś żeby Ci odrzucili

Ciekawe co ci napisali, a po za tym jak wytłumaczysz te twoja nieobecność i zachowanie? Składka nieiplacona 2 tyg niegrasz 1 ms 

Nieodbiegaj od tematu, skarga jest na ciebie a nie na innych :) 

Jak widzę zaczynasz robić coś na zasadzie "nie mam argumentów więc koniec tematu" xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Primo. Nie miałem opłaconej składki przez jakieś 2 tygodnie dlatego że nie miałem jak opłacić gdyż rodzice obcięli mi środki przez słabe oceny.

Secundo. Nie możesz wciągać życia prywatnego oraz tego co pisze do ciebie nie dotyczącego sieci.

Terzo. Czy piszę podanie na admina serwerów czy na admina TS3? Już kiedyś pisałem na ten temat z @wlascicielczapka.png GeForce i spytałem się go dokładnie czy można posiadać range admina na FORUM DOTYCZĄCEGO TS3 lub na serwerze TS3! Odpowiedział że tak! Nie chce wyjść na konfidenta czy coś lecz nie jestem jedyną osobą która chciala/ma rangi na innym tsie.

http://imgur.com/gallery/qEJ7y7r ss rozmowy z właścicielem na temat rangi na forum TS3 :) 

Nie z powodu na skargę lecz napisał mi ktoś coś na PW :) 

Czemu piszesz akurat na mnie skargę nie patrząc na gt innych [email protected]? Zobacz sobie aktywności innych i potem pisz skargę.

@prezentmod.png Blejz już to nie aktualne poprosiłem o odrzucenie więc tak naprawdę już powinnyśmy odejść od tego tematu

By Blejz,

Tylko że to forum na którym złożyłeś podanie nie jest o charakterze czysto TS3, są tam jak narazie też 2 serwery CS:GO

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
UB Team

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Twoja skarga została rozpatrzona pozytywnie !

@gwiazdkawlascicielser.png Rakuuus Dostajesz ostatnie ostrzeżenie. Popraw aktywnosc na serwerach i pokaż ,ze Ci zalezy na tej randze.

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.