Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko ;)

A więc każdy ma swoje hobby moim jest piłka nożna I od jakiegoś czasu tatuaże aktualnie mam 2 w drodze trzeci  , a Wy co sądzicie o tatuazach ? 

@prezentmod.png NiuQ w realu wygląda dużo lepiej A to zdjzrobione od razu jak był skończony nie doszedł do Sb wtedy ;)

@bombkaadmin.png Robert logiczne że muszą mieć znaczenie oba są dla mnie ważne i wymyślone przeze mnie ;)

IMG_20181115_114016_800.jpg

FB_IMG_1544545796340.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
UB Team

co sądzę? 

Teoretycznie tatuaze są spoko tylko muszą jakos wygladac a nie zrobione "bo mialem taki pomysl na szybko", sam mam juz od dlugiego czasu myśl nad zrobieniem tatuazu na palcach z napisem "LOST"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem tatuaże są spoko ale muszą jednak coś znaczyć lub trochę pomyśleć o tym co się chce mieć na tatuażu. Ps. Spoczko tatuaże 

@bombkaadmin.png i can fly no raczej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

Nawet nie zauważyłem tego tematu :<
Osobiście mega się jaram tatuażami, no ale moi kochani rodziciele to jedni z tych, dla których jest to rodzaj herezji i sądzą, że skończę w kryminale, bądź na sprzątaniu ulicy.
Myślę jednak, że do tatuażu który miałby dla mnie jakieś szczególne znaczenie muszę jeszcze sporo dojrzeć, bo moje obecne priorytety zmienią się na przestrzeni najbliższych lat i jestem tego raczej pewien :v Dlatego też teraz jestem zwolenników wszelkiego rodzaju spontanicznych wzorów, których znaczenie jest raczej symboliczne bądź mocno spersonalizowane.
Dla przykładu, podobają mi się za równo tatuaże sticte dla beki, te mające głębsze znaczenie, którego trzeba się doszukiwać jak i jakieś zwyczajne, ale ładne wzory. Przykłady poniżej :x

32696411_1749913125096210_6327182581645180928_n.thumb.jpg.d6848fd84350389c96a00799c1c0be54.jpg1.jpg.9226ae38c16cbf070abfc67f24e97c37.jpgraging-blue-water-in-triangle-on-arms.jpg.be11b8c1f2c696c8cc30454ad957e644.jpg

Tak, banan the best, mocno się nad nim zastanawiałem swego czasu XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta