Skocz do zawartości

wizzhehe

✓ naprawione [Błąd] TAG "Admin" AWP #1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: ђvizzu/1/B9ST1jΛ:j ♥P^

Opis błędu: Witam, problem jest dokładnie z Tagiem "Admin" chodzi o to że, czasami randomowa osoba dostaje "Admina" zdarzyło się to już dwa razy gdy byłem na serwerze, lecz zawsze myślałem że to admin "Stary bądz z Darmowej Rekrutacji" no ale od razu po zmianie mapy mu znikał i też nie wiem czy przypadkiem nie mają dostępu do panelu admina jak i vipa. 

Zdjęcie/Film błędu(niewymagany): No właśnie problem w tym że brak, dlatego że 2 razy pomyślałem że to prawdziwy admin ;p 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nigdy takiego czegoś nie było a jakby było to było by to w plikach i w błędach zacznijmy od tego.

Następnym razem nie myśl tylko rób ss żeby był dowód. a Po za tym admini są wyświetlani jako gracze w tabeli. Co jest nawet dobrą opcją ponieważ nawet gdy wyświetla na czacie lista administracji na serwerze nie widać go w tabeli. osoby łamiące regulamin tego mogą na całe szczęście nie zauważyć :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Błąd naprawiony

Pozdrawiamy,

Administracja CS-4Frags.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.