Skocz do zawartości

Lothbrok

Admin - Lothbrok

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Nikodem

Nick: Lothbrok 

Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/Lothbrok/91.224.117.121:27015/

SteamID:  STEAM_1:1:151155295

Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: 8/10 

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać Adminem: Pełniłem wiele funkcji na słonecznym za czasów jego istnienia, byłem adminem tego serwera coś około roku, adminem jail break kilka miesięcy, opiekunem ,a wcześniej chef adminem i adminem serwera zombie escape. Byłem także moderatorem forum słoneczny-dust, pełniłem na nim też kilka pomniejszych funkcji.

Powiem tak, w tej chwili prawie każdy ma ten serwer w dupie, a ja lubię na nim grać. Kiedyś nawet jak nie miałem admina to znałem większość administracji sieci SD i w każdej chwili mogłem napisać do kogoś kto zbanuje, zmutuje lub wyrządzi inną krzywdę, w tej chwili nie ma do kogo pisać, a może jest ale też nie jest skory do wejścia na serwer. To nie jest tak że ja jakoś pale się do ponownego bycia adminem, ale chce grać na serwerze w spokoju bez oszustów (aim, wall, co się ostatnio zdarza dość często), bez ludzi puszczających muzykę, bindy i bez ludzi kampiących bez przerwy. Więc chce zostać adminem dla spokoju graczy i mojego, by mieli do kogo się zwrócić w chwili mroku i zwątpienia. Żeby na serwerze był ktoś kto może dać sprawiedliwość! 

Składka[Tak/Nie]: Nie 

Coś o sobie: Pynio czm usunąłeś mnie ze znaj na steam? 

@balwansloneczko.png PyNiO

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.