Skocz do zawartości

Not4you

Diss

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: Not4you

Czego dotyczy?: Moja propozycja dotyczy tego aby stworzyć konkurs dissów. Polegałby on na tym, że lud się wzajemnie disuje a ten kto będzie w

tym najlepszy dostanie nagrodę w np postaci vipa    

Materiał: (niewymagany): -

@wstazkagrafik.png smoothie dlatego będzie trzeba zrobić selekcję

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VIP

ez win z góry gościu
https://bit.ly/2R5yyV7

Tak to jestem nawet za, powątpiewam czy ktokolwiek chciałby wziąć w tym udział, ale jeśli ktoś by się jednak znalazł to mogę poseplenić do majka :v

@wstazkagrafik.png smoothie we we ja niedługo podbije scene

//Edit: Argumentacja typu "nie bo to mogłoby zaostrzyć konflikty" jest co najmniej bez sensu XD Myślę, że od tego są dissy, żeby wytknąć błędy, wyrzucić coś z siebie. Jeśli zaostrzy się sam tekst przerywnikami typu "ty ped**le", "śmieciu" etc. to proszę Was, ale są to najpewniej słowa potocznie używane przez większość z nas, a także wiadomo, że cała forma dissu mialaby przyjacielską otoczkę, więc myślę, że nie ma tu nad czym się rozwodzić tylko zebrać jakąś grupkę i coś zrobić xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Imo zbędne. Pewnie większość ludzi z tego forum nie potrafi skleić lepszego dissa niż "Rucham Ci starą" bądź "Twoja stara". Jeśli już to by przeszło to niech biorą w tym udział ludzie, którzy mają jakieś pojęcie na temat dissow, bo jeśli będzie wzywać się jakaś dzieciarnia to zrobi się tylko syf i szybko to się znudzi, ale nawet, nawet spoko pomysł.

@gwiazdkivip.png Szczepciooo Ta normalnie. Dawaj jak będzie kolejna edycja xayoodischallenge to nagrywa i zgarniasz pitos

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
UB Team

Wypierdalaj Kurwa!

przepraszam modow

By HuRiN,

Nie używaj wulgaryzmów w postach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta